Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Jeszcze w marcu prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

Dodano: 20.03.2026 r. / Redakcja

Spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa
Spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa

RZESZÓW. Pod koniec marca odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu „Rzeszów To My”. Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Zawiszy Czarnego oraz Zwięczyca.

Wydarzenie zaplanowano na 26 marca 2026 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11 przy ul. Beskidzkiej 5 w Rzeszowie.

Harmonogram spotkania:

Godz.: 16:00 – dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa
– przyjmowanie wniosków pisemnych od mieszkańców
– informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
– stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 – początek spotkania

Godz.: 19:00 – zakończenie spotkania

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca mieszkańców osiedli Zawiszy Czarnego i Zwięczyca do aktywnego udziału w spotkaniu oraz zgłaszania swoich uwag i potrzeb bezpośrednio przedstawicielom miasta.

Chętne osoby, mogą uzupełnić anonimową ankietę na temat działań na osiedlach. Dostępna jest ona po adresem: https://forms.office.com/e/2nD3E5RaGE


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami dwóch osiedli

RZESZÓW. W najbliższy czwartek, 26 września 2024 r. odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu #RzeszówToMy. Tym razem Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami osiedli Kotuli i Krakowskiej – Południe.

Rzeszów

XIV Ogólnopolska Giełda Projektów „animacja+młodzież” po raz pierwszy w Rzeszowie

RZESZÓW. Ogólnopolska Giełda Projektów to coroczne wydarzenie organizowane przez Narodowe Centrum Kultury we współpracy z lokalnymi i regionalnymi partnerami, każdego roku w innym miejscu, skierowane do wszystkich przedstawicieli sektora kultury: pracowników domów...

Rzeszów

Kiermasz z okazji Święta Miodu na parkingu Urzędu Marszałkowskiego

RZESZÓW. W sobotę, 21 września w Rzeszowie odbędzie się XIX Podkarpackie Święto Miodu pod hasłem „Wczoraj, dziś i jutro pszczelarstwa na Podkarpaciu”.

Rzeszów

Świeże produkty od lokalnych producentów. Podkarpacki Bazarek już 21 września

RZESZÓW. Regionalne chleby i wędliny, smaczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta, ekologiczne przetwory - to wszystko będzie można kupić podczas sobotniego Podkarpackiego Bazarku w Rzeszowie.

Rzeszów

Już jest - Rzeszowska Karta Mieszkańca. Jakie korzyści dla posiadaczy?

RZESZÓW. Bezpłatne wejście na basen ROSiR'u, zniżki na koncerty w Rzeszowskich Piwnicach, rabaty w wybranych restauracjach czy 50 procent bonifikaty na lodowisko - to tylko niektóre z profitów, jakie oferuje Rzeszowska Karta...

Rzeszów

W parku na osiedlu Kmity powstaje strefa relaksu

RZESZÓW. W Parku Zdrowia na osiedlu Kmity montowane są nowe elementy wypoczynkowe, które utworzą tzw. strefę relaksu. Postawiono już pergolę, a wkrótce pojawią się jeszcze m.in. hamaki i leżaki. O nowe urządzenia...

Rzeszów

Karambol na A4 w Zaczerniu. Zderzyło się 6 pojazdów

RZESZÓW. Na autostradzie A4, na wysokości Zaczernia doszło do zderzenia sześciu pojazdów, w tym trzech ciężarówek, osobówki i samochodu dostawczego. Trzy osoby zostały ranne. Przesz kilka godzin w miejscu wypadku występowały utrudnienia...

Reklama