Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Jeszcze w marcu prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

Dodano: 20.03.2026 r. / Redakcja

Spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa
Spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa

RZESZÓW. Pod koniec marca odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu „Rzeszów To My”. Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Zawiszy Czarnego oraz Zwięczyca.

Wydarzenie zaplanowano na 26 marca 2026 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11 przy ul. Beskidzkiej 5 w Rzeszowie.

Harmonogram spotkania:

Godz.: 16:00 – dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa
– przyjmowanie wniosków pisemnych od mieszkańców
– informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
– stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 – początek spotkania

Godz.: 19:00 – zakończenie spotkania

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca mieszkańców osiedli Zawiszy Czarnego i Zwięczyca do aktywnego udziału w spotkaniu oraz zgłaszania swoich uwag i potrzeb bezpośrednio przedstawicielom miasta.

Chętne osoby, mogą uzupełnić anonimową ankietę na temat działań na osiedlach. Dostępna jest ona po adresem: https://forms.office.com/e/2nD3E5RaGE


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

1 lipca rusza remont wiaduktu Śląskiego. Będą utrudnienia w komunikacji i opóźnienia MPK-ów

RZESZÓW. Inwestycja za ok. 1 mln zł wiąże się m.in. ze znacznymi utrudnieniami w komunikacji, które potrwają do końca sierpnia.

Rzeszów

Toast urodzinowy przy Fontannie Multimedialnej dla Tomasza Stańki. Wystąpią zagraniczni goście

RZESZÓW. Wystąpią m.in. członkowie nowojorskiego Kwartetu Tomasza Stańko.

Rzeszów

Baseny otwarte wciąż nieczynne. Trwa naprawa awarii

RZESZÓW. Baseny otwarte wciąż nieczynne.

Rzeszów

Wiemy kto zajmie się remontem kładki nad al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Ratusz na realizację zamówienia zarezerwował prawie 129 tys. zł.

Rzeszów

Zmiany w oddziale NFZ przy ul. Zamkowej. Są nowe stanowiska ds. promocji zdrowia i profilaktyki

RZESZÓW. Personel medyczny nie tylko udzieli porady, ale także przekaże materiały edukacyjne.

Reklama