Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

Jeszcze w marcu prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

Dodano: 20.03.2026 r. / Redakcja

Spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa
Spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa z mieszkańcami, fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszowa

RZESZÓW. Pod koniec marca odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu „Rzeszów To My”. Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Zawiszy Czarnego oraz Zwięczyca.

Wydarzenie zaplanowano na 26 marca 2026 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11 przy ul. Beskidzkiej 5 w Rzeszowie.

Harmonogram spotkania:

Godz.: 16:00 – dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa
– przyjmowanie wniosków pisemnych od mieszkańców
– informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
– stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 – początek spotkania

Godz.: 19:00 – zakończenie spotkania

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca mieszkańców osiedli Zawiszy Czarnego i Zwięczyca do aktywnego udziału w spotkaniu oraz zgłaszania swoich uwag i potrzeb bezpośrednio przedstawicielom miasta.

Chętne osoby, mogą uzupełnić anonimową ankietę na temat działań na osiedlach. Dostępna jest ona po adresem: https://forms.office.com/e/2nD3E5RaGE


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jest kolejny przetarg na rewitalizację parku przy ul. Dąbrowskiego

RZESZÓW. W poprzednim przetargu wybrany wykonawca wycofał się przed podpisaniem umowy.

Rzeszów

Znamy wyrok w sprawie pomnika na Placu Ofiar Getta

RZESZÓW. Wojewódzki Sąd Administracyjny wydał decyzję w sprawie skargi rzeszowskiego Ratusza.

Rzeszów

PiS ponownie w sprawie całorocznej wypożyczalni. Tym razem projekt uchwały uwzględnia hulajnogi

RZESZÓW. Tym razem projekt uchwały uwzględnia również skutery i hulajnogi elektryczne i trzyletnią umowę.

Rzeszów

W przyszłym tygodniu pojedziemy łącznikiem ul. Lubelskiej z ul. Warszawską?

RZESZÓW. Budowana droga będzie miała około 1,5 km długości.

Rzeszów

W Nowym Jorku zaprezentowano motocykl Harley-Davidson promujący Rzeszów [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Premiera motocykla odbyła się 9 maja w salonie Harley-Davidson of New York City w Nowym Jorku.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto ProtoLab. Znalazła się tam m.in. pracownia wirtualnej rzeczywistości

RZESZÓW. ProtoLab to przestrzeń dla rozwoju innowacji, ciekawych pomysłów i idei.

Rzeszów

Ruszyła internetowa rekrutacja do szkół średnich w Rzeszowie

RZESZÓW. Rejestracja kandydatów potrwa do 19 czerwca 2019 r.

Reklama