Rzeszów - Poniedziałek, 30.06.2025
Reklama

Już w sobotę otwarcie pijalni czekolady w Rzeszowie

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Na najbliższą sobotę planowane jest otwarcie pijalni czekolady w Millenium Hall. Na wielbicieli słodkości czekają liczne atrakcje, m.in. największa w Polsce czekoladowa fontanna.

Rzeszowska pijalnia czekolady to inicjatywa dwukrotnego Mistrza Polski Cukierników, Mirosława Pelczara. To już trzeci tego rodzaju lokal na Podkarpaciu, po Sanoku i Korczynie. Pijalnia zlokalizowana w Millenium Hall, na miejscu dawnego klubu LUKR, będzie jednak zupełnie wyjątkowa.

Przede wszystkim na amatorów słodkości czekać będzie największa w kraju, wysoka na 2,5 m, czekoladowa fontanna. Inne atrakcje to m.in. specjalny taśmociąg, który automatycznie dostarczał będzie czekoladę, pokaźnych rozmiarów makieta kolejowa, latający pod sufitem model samolotu czy 100-letni wyjątkowy samochód Willys Whippet.
Specjalną atrakcją rzeszowskiej pijalni będzie także zlokalizowana w jej wnętrzu palmiarnia, w której, dzięki odpowiedniej oprawie dźwiękowej, będzie można delektować się czekoladowymi przysmakami w otoczeniu rodem z prawdziwiej dżungli.
Reklama

Pijalnia czekolady M. Pelczar Chocolatier otwarta będzie codziennie w godzinach od 10 do 21.

Mamy dla Was kilka zdjęć ze środka, fot. Bogdan / RESinet.pl

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sprzedawał podrobioną odzież znanych marek na giełdzie samochodowej

RZESZÓW. 20-latek z Nowego Sącza odpowie za handel podrobionymi ciuchami światowych marek. Mężczyzna sprzedawał towar na giełdzie samochodowej w Rzeszowie.

Rzeszów

#JestemNaBecieNaCałymŚwiecie, czyli dwunasta edycja InternetBeta w wersji online

RZESZÓW. Choć rok 2020 zaskoczył wszystkich i pokrzyżował różne plany, w rozkładzie jazdy tegorocznych konferencji branżowych nie mogło zabraknąć Bety. 

Rzeszów

Kierował samochodem mając 4 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

RZESZÓW. Świadkowie uniemożliwili jazdę 47-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który mając 4 promile alkoholu we krwi prowadził samochód. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Rzeszów

Masz pomysł na innowacje w Rzeszowie? Zgłoś go do Urban Lab

RZESZÓW. Laboratorium miejskie zbiera pomysły na innowacje, które przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

InternetBeta 2020 online i bezpłatnie

RZESZÓW. W związku z obecną sytuacją, tegoroczna edycja konferencji InternetBeta odbędzie się w całości online, a udział w konferencji jest bezpłatny.

Rzeszów

Od 1 października większa strefa płatnego parkowania. Ruszyła sprzedaż abonamentów

RZESZÓW. Od 1 października w Rzeszowie zacznie funkcjonować szersza strefa płatnego parkowania, powiększona o osiedla 1000-lecia oraz Grota-Roweckiego.

Rzeszów

Startuje 3-dniowy festiwal piwa na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W dniach 11 - 13 września 2020 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się wyjątkowy festiwal piw rzemieślniczych.

Rzeszów

Kradł buty i kosmetyki w jednej z galerii handlowych. Usłyszał 5 zarzutów

RZESZÓW. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa podejrzany o kradzieże w sklepach na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama