Rzeszów - Niedziela, 29.06.2025
Reklama

Już w sobotę otwarcie pijalni czekolady w Rzeszowie

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Na najbliższą sobotę planowane jest otwarcie pijalni czekolady w Millenium Hall. Na wielbicieli słodkości czekają liczne atrakcje, m.in. największa w Polsce czekoladowa fontanna.

Rzeszowska pijalnia czekolady to inicjatywa dwukrotnego Mistrza Polski Cukierników, Mirosława Pelczara. To już trzeci tego rodzaju lokal na Podkarpaciu, po Sanoku i Korczynie. Pijalnia zlokalizowana w Millenium Hall, na miejscu dawnego klubu LUKR, będzie jednak zupełnie wyjątkowa.

Przede wszystkim na amatorów słodkości czekać będzie największa w kraju, wysoka na 2,5 m, czekoladowa fontanna. Inne atrakcje to m.in. specjalny taśmociąg, który automatycznie dostarczał będzie czekoladę, pokaźnych rozmiarów makieta kolejowa, latający pod sufitem model samolotu czy 100-letni wyjątkowy samochód Willys Whippet.
Specjalną atrakcją rzeszowskiej pijalni będzie także zlokalizowana w jej wnętrzu palmiarnia, w której, dzięki odpowiedniej oprawie dźwiękowej, będzie można delektować się czekoladowymi przysmakami w otoczeniu rodem z prawdziwiej dżungli.
Reklama

Pijalnia czekolady M. Pelczar Chocolatier otwarta będzie codziennie w godzinach od 10 do 21.

Mamy dla Was kilka zdjęć ze środka, fot. Bogdan / RESinet.pl

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dwa wypadki z udziałem pieszych w powiecie rzeszowskim. W jednym z nich ucierpiał 6-latek

Rzeszowscy policjanci badają okoliczności wypadków z udziałem pieszych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu rzeszowskiego. 

Rzeszów

Okradł salon meblowy w Rzeszowie na ponad 12 tys. zł

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Rzeszowa, który dokonał 11 kradzieży w jednym z salonów meblowych. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Diecezja rzeszowska zbiera na powodzian. Miasto przekaże 200 tys. dla mieszkańców gminy Chmielnik

RZESZÓW. W minionym tygodniu intensywne opady deszczu, burze i nawałnice wyrządziły wiele szkód mieszkańcom Podkarpacia. We wszystkich kościołach diecezji rzeszowskiej odbędzie się zbiórka na rzecz poszkodowanych.

Rzeszów

W Rzeszowie odwołano Pogotowie Przeciwpowodziowe. Poszkodowani mogą starać się o zasiłek

RZESZÓW. W związku z ustabilizowaniem się sytuacji powodziowej dziś o godz. 6:00 rano odwołano Pogotowie Przeciwpowodziowe.

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy sześciu linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od 1 lipca br. zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr 13, 17, 34, 35, 45 i 53.

Rzeszów

Miasto rozpoczyna walkę z komarami i kleszczami

RZESZÓW. Dwa dni potrwają działania mające na celu zwalczanie komarów i kleszczy na terenie miasta.

Rzeszów

Będzie połączenie ul. Krajobrazowej i ul. Niemena z ul. Wyspiańskiego

RZESZÓW. Ruszył przetarg na roboty budowlane polegające na budowie połączenia ul. Krajobrazowej i ul. Niemena z ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Siedem firm zainteresowanych modernizacją ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Wszystkie oferty mieszczą się w wymaganiach finansowych, jakie wyznaczyło miasto.

Reklama