Rzeszów - Czwartek, 08.05.2025
Reklama

Karnawałowy Bal Charytatywny na rzecz podopiecznych TITUM

Dodano:

RZESZÓW. 23 lutego 2019 roku w hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi obędzie się Karnawałowy Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży TITUM.

W tym roku po raz pierwszy Stowarzyszenie TITUM organizuje Karnawałowy Bal Charytatywny. W programie imprezy przewidziano aukcję charytatywną oraz loterię fantową, z których dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu do rehabilitacji metodą Thomatisa. Dodatkowo, wydarzenie uświetnią występy lokalnych artystów. Podczas balu odbędzie się koncert artystki – Luizy Ganczarskiej. Organizatorzy czekają również na potwierdzenie swojej obecności od Delfiny i Bartka – rzeszowskich akrobatyków. Po części oficjalnej odbędzie się zabawa z DJ’em.
 
W menu znalazła się 3-daniowa kolacja, gorąca i zimna płyta, słodkości, napoje zimne i gorące oraz 3 rodzaje alkoholu.
 
Organizatorzy oferują również 15% rabatu na zakwaterowanie w hotelu Blue Diamond dla uczestników balu.

Koszt zaproszenia – 500 zł za parę. Bilety do nabycia w biurze TITUM na ul. Wyspiańskiego 16a, 35-111 Rzeszów.. Szczegółowe informacje w biurze lub pod numerem tel. 601 685 655.
 
Reklama
Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży TITUM jest organizacją pożytku publicznego, której celem jest realizowanie kompleksowej rehabilitacji dzieci i młodzieży z zaburzeniami i problemami rozwojowymi.
 
TITUM organizuje systematyczną i wielospecjalistyczną rehabilitację dzieci z opóźnieniem rozwoju psychoruchowego, upośledzeniem umysłowym, zespołami genetycznymi, porażeniem mózgowym, autyzmem i ADHD. W chwili obecnej pod opieką TITUM znajduje się ponad 250 osób w wieku od 3 tygodnia do 20 roku życia z całego województwa podkarpackiego.
 
Podopiecznymi TITUM są dzieci i młodzież z całego województwa podkarpackiego. Stowarzyszenie posiada już ugruntowaną pozycję wśród organizacji pozarządowych świadczących usługi na rzecz dzieci i młodzieży zmagającej się z niepełnosprawnościami. Rodzice Podopiecznych TITUM od 15 lat obdarowują Stowarzyszenie ogromnym zaufaniem powierzając swoje Dzieci pod opiekę wykwalifikowanych terapeutów.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

11 listopada utrudnienia w ruchu w Rzeszowie. Zmiany w kursach MPK

RZESZÓW. Pierwsze utrudnienia w ruchu mogą pojawić się od godz. 6:00. Cała trasa zamknięta będzie od godz. 10.00 do godz. 13.30.

Rzeszów

Kolejny rekord lotniska w Jasionce. Już 900 tys. pasażerów

RZESZÓW/JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka idzie po historyczny rekord. Jest duża szansa, że w tym roku liczba obsłużonych pasażerów przekroczy 1 mln. Od początku 2023 z oferty podrzeszowskiego lotniska skorzystało już 900 tys....

Rzeszów

W Rzeszowie powstają kolejne monitorowane wiaty rowerowe [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia trwa montaż nowych wiat rowerowych z monitoringiem. Będzie ich pięć, w różnych lokalizacjach.

Rzeszów

Narodowe Święto Niepodległości w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. Obchodom towarzyszyć będą: II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Patriotycznej – „Moja Ojczyzna” – Rzeszów 2023, 11. PKO Bieg Niepodległości oraz koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu węgierskiego chóru Lengyel-Magyar Dalarda.

Rzeszów

Nocny pożar w II LO w Rzeszowie

RZESZÓW. Spłonęło jedno z pomieszczeń oraz fragment dachu. Na szczęście pożar udało się szybko ugasić. W akcji brało udział 28 strażaków.

Rzeszów

Świąteczne Miasteczko 2023. Trwają poszukiwania wystawców

RZESZÓW. Rozpoczęły się przygotowania do tegorocznego Świątecznego Miasteczka w Rzeszowie. Trwa rekrutacja wystawców chcących wziąć udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Rzeszów

11. Bieg Niepodległości. W sobotę biegacze na ulicach Rzeszowa [TRASA]

RZESZÓW. Chęć udziału w zawodach zgłosiło już ponad 2100 osób. Przy okazji biegu odbędzie się również akcja charytatywna „Biegnę dla Filipa” na rzecz pomocy 12-letniemu chłopcu, który urodził się z zespołem wad...

Rzeszów

Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej przy ul. Odrzykońskiej. Będzie bezpieczniej

RZESZÓW. Przy ulicy Odrzykońskiej na osiedlu Kotuli w Rzeszowie powstaje nowa ścieżka pieszo-rowerowa. Ma być gotowa jeszcze w tym roku.

Reklama