Rzeszów - Niedziela, 04.05.2025
Reklama

Kiermasz "Niezła Sztuka" w Plazie

Dodano:

fot. Freepik.com
fot. Freepik.com
RZESZÓW. Winyle, płyty CD, książki, rękodzieło – to wszystko czekać będzie na odwiedzających kiermasz „Niezła Sztuka”, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 4 marca 2023 r. w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów.

Kiermasz organizowany przez sklep „Niezła Sztuka” to cykliczne przedsięwzięcie cieszące się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Tym razem wydarzenie odbędzie się w zupełnie nowej odsłonie. Kiermasz zostanie wzbogacony o ofertę rękodzieła artystycznego. Wśród wystawców bogatą ofertę swoich produktów zaprezentują przedstawiciele Domu Pomocy Społecznej przy ul. Sucharskiego w Rzeszowie.

- Na stoiskach będzie można znaleźć rozmaitości; od przedmiotów codziennego użytku po wyjątkowe ręcznie robione ozdoby i ubrania. Odzież ręcznie malowana, ubrania i przedmioty z haftem, wyroby szydełkowane i dodatki skórzane. Odwiedzając stoiska wystawców, będzie można kupić ręcznie robione i zdobione świece, figurki z bazy mydlanej, stroiki, mydła oraz ceramikę. Dostępna będzie także ręcznie robiona biżuteria i metaloplastyka, naturalne kosmetyki, obrazy, tace, stoliki kawowe i tablice florenckie – wylicza Katarzyna Szewerniak – Pawlak, manager ds. marketingu Centrum Handlowego Plaza Rzeszów.
Reklama
Wśród potwierdzonych wystawców są m.in. marka artystyczna KOIKO, Olove - świece sojowe, Shironi Haft czy Myd'Love.
 
Główną część kiermaszu będzie stanowić szeroki wybór płyt winylowych i CD w atrakcyjnych cenach. Będzie także można kupić książki – nowe i używane – zarówno w języku polskim jak i angielskim. 

Kiermasz „Niezła Sztuka” w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w najbliższą sobotę 4 marca 2023 r. Stoiska wystawców zlokalizowane w atrium Centrum będzie można odwiedzać od godziny 10:00 do 18:00.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wybrano wykonawcę drogi rowerowej i placu postojowego w Parku Zdrowia na os. Kmity

RZESZÓW. Do przetargu zgłosiło się siedem firm, wybrano ofertę za 446 tys. zł.

Rzeszów

Poszukiwaną 18-latkę z Rzeszowa odnaleziono w Warszawie

RZESZÓW. 18-latka ostatni raz kontaktowała się z matką 15 stycznia poprzez sms-a wysłanego z Zakopanego.

Rzeszów

Autobusy elektryczne wyjechały na ulice Rzeszowa. Będą również dodatkowe stacje ładowania [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Dzisiaj na ulice miasta wyjechały autobusy elektryczne, które obsłużą linie 0A i 0B.

Rzeszów

Kolejne uprawnienia doktorskie dla Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Uprawnienia do nadawania stopnia doktora dotyczą kierunku nauk rolniczych w dyscyplinie technologia żywności i żywienia.

Rzeszów

11 lutego rozpoczynają się ferie szkolne. Odwołane zostają kursy autobusów oznaczone literą „s”

RZESZÓW. Utrudnienia dotyczą linii 0A, 0B, 12, 18, 19, 21(cała linia), 34 oraz 46.

Rzeszów

W poniedziałek zostanie uruchomiony punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Punkty kontroli będą działać w okresie ferii zimowych.

Rzeszów

Utrudnienia w ruchu na al. Wyzwolenia. Tym razem potrwają od 8 do 16 lutego

RZESZÓW. Trwają pracę związane z remontem wiaduktu kolejowego, biegnącego nad al. Wyzwolenia.

Rzeszów

W mieście zamontują ok. 100 studzienek pływających

RZESZÓW. „Na terenie całego miasta wymienionych zostanie ok. 100 studzienek” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta.

Reklama