Rzeszów - Sobota, 27.12.2025
Reklama

Kiermasz Ogrodniczy przed G2A Arena

Dodano: 11.06.2021 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW/JASIONKA. W dniach 12-13 czerwca br. w godzinach 9:00 – 17:00 przed obiektem G2A Arena, na wprost lotniska w Jasionce pod Rzeszowem odbędzie się Kiermasz Ogrodniczy, na którym będzie można zapoznać się z trendami ogrodniczymi na rok 2021, zakupić sadzonki, krzewy ozdobne, trawy czy środki i akcesoria do pielęgnacji ogrodu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 
W trakcie dwóch dni wystawcy z branży ogrodniczej zaprezentują szeroką gamę produktów dedykowanych roślinom, a przede wszystkim ogrodom. Nie zabraknie traw, roślin, kwiatów, krzewów, sadzonek i cebulek, które świetnie będą się prezentować w ogrodzie. Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć nowe rozwiązania nawadniające ogrody, jak i zakupić sprzęt, akcesoria i meble ogrodowe. 
 
Ponadto w ramach Kiermaszu Ogrodniczego na uczestników wydarzenia czekają następujące atrakcje:
  • Mobilny Punkt Szczepień – w punkcie, którego organizatorem jest Centrum Medyczne MEDYK, wszyscy zainteresowani szczepieniem przeciwko COVID-19 na miejscu będą mieli możliwość rejestracji, badania i szczepienia. W Mobilnym Punkcie Szczepień będą realizowane szczepienia szczepionkami: Johnson & Johnson oraz Pfizer
  • G2A Arena – przystankiem dla Wawel Truck! Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie zabraknie. Towarzyszami podróży są zabawne Michałki i psotne żelkowe Smoki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy, zupełnie za darmo!
  • Spacer z Alpakami
  • Stoiska z lodami i słodyczami
  • Trampoliny z FlyPark Rzeszów
  • Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań – na miejscu na Stosiku GUS każda osoba fizyczna będzie mogła się spisać, a osoby koordynujące spis udzielą wszelkich wskazówek.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Raport Unii Metropolii Polskich. W Rzeszowie mieszka ponad 100 tys. uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. Wojna w Ukrainie spowodowała wzrost  populacji mieszkańców Rzeszowa aż o 53 proc. – wynika z raportu opublikowanego przez Unię Metropolii Polskich. 

Rzeszów

Rusza ósmy tydzień świetlicy "Przyjdź i odpocznij"

RZESZÓW. Na gości świetlicy czekają m.in. warsztaty z pracownikami NBP oraz pokazy naukowe i zabawy z lalkami teatralnymi w wykonaniu artystów z Teatru Maska dla najmłodszych.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał nowy mural Arkadiusza Andrejkowa. Odsłonięcie w najbliższy czwartek

RZESZÓW. Mural powstał powstał w Rzeszowskim Domu Kultury - filia Pobitno.

Rzeszów

Jeszcze więcej zieleni w Rzeszowie. Kolejne nasadzenia drzew i krzewów

RZESZÓW. Ponad 220 drzew i ponad 1100  krzewów zostanie posadzonych przy rzeszowskich szkołach, przedszkolach, żłobkach, domach kultury.

Rzeszów

Będzie remont kilku rzeszowskich ulic

RZESZÓW. Miasto szykuje wymianę nawierzchni na kilku rzeszowskich ulicach, w tym m.in. na ul. Hetmańskiej, Leszka Czarnego i Budziwojskiej. Przetarg, który wyłoni wykonawcę zadania został już ogłoszony. Na ten cel zarezerwowano 1,5...

Rzeszów

Rzeszów zacieśnia współpracę z biznesem. Powstała Rada Gospodarcza

RZESZÓW. Główne założenia Rady to wspólna promocja Rzeszowa i firm, uczestnictwo w największych międzynarodowych targach, wystawach i sympozjach, wspólne projekty i mecenat nad wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi.

Rzeszów

MPWiK realizuje dużą inwestycję w północno-zachodniej części Rzeszowa

RZESZÓW. Chodzi o nową sieć kanalizacji sanitarnej.

Reklama