Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Kolbuszowa wyprzedza Majdan Królewski i Rzeszów w konkursie "Świeć się z Energą"

Dodano: 12.01.2024 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. To już ostatnie dni głosowania w wojewódzkim plebiscycie na najlepiej świątecznie przystrojone miasta w Polsce. Głosowanie trwa do 15 stycznia do godz. 12.00.

Na dzień 12 stycznia 2023 r. w rywalizacji w województwie podkarpackim prowadzi Kolbuszowa z 966 głosami. Daleko za nią plasują się Majdan Królewski (270 głosów) oraz Rzeszów (231 głosów).

Jak można zagłosować?

Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę internetową SwiecSie.pl, znaleźć swoje województwo a w nim miasto i kliknąć przycisk „Zagłosuj”. Po dokonaniu rejestracji, każdy użytkownik serwisu ma prawo oddać do 10 głosów co 24 godziny. Pule głosów można rozdysponować na więcej niż 1 kandydaturę. Pomoc swojemu faworytowi można również udostępniając link do strony z głosowaniem na swoim profilu w mediach społecznościowych i zachęcając znajomych do regularnego głosowania aż do ostatniego dnia akcji.

W plebiscycie zainicjowanym blisko 15 lat temu przez Energę z Grupy ORLEN do rozdysponowania jest w tym roku energooszczędny sprzęt o wartości 200 tys. zł. Trafi on do osób potrzebujących z aż 16 miast.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Biegowy weekend w Rzeszowie. Wystartuje 1,5 tys. zawodników

RZESZÓW. Aż trzy imprezy biegowe odbędą się w najbliższy weekend w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nowy zbiornik na wodę pitną

RZESZÓW. Rośnie zapas wody pitnej dla Rzeszowa. MPWiK wzbogacił się o nowy zbiornik.

Rzeszów

Team Dżo zwycięzcą drugiej edycji Rzeszowskiego StartUP MIXu

RZESZÓW. Zwycięski zespół zaprezentował projekt inteligentnego kompostownika.

Rzeszów

Bezpłatne badania i konsultacje kardiologiczne dla mieszkańców Rzeszowa

​RZESZÓW. 28 września na Placu Farnym w Rzeszowie zaparkuje mobilna kardiologiczna poradnia.

Rzeszów

XXII Dzień Papieski w Rzeszowie. Kwesta uliczna, bieg papieski i wioska papieska

RZESZÓW. Tegoroczna edycja Dnia Papieskiego odbędzie się pod hasłem „Blask Prawdy”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla małych i dużych mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowe sklepy i perfumeria na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Firma Lagardere Travel Retail rozbuduje strefę komercyjno-gastronomiczną w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka. W części ogólnodostępnej terminala pasażerskiego powstaną nowe sklepy oraz perfumeria.

Reklama