Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

Kolbuszowa wyprzedza Majdan Królewski i Rzeszów w konkursie "Świeć się z Energą"

Dodano: 12.01.2024 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. To już ostatnie dni głosowania w wojewódzkim plebiscycie na najlepiej świątecznie przystrojone miasta w Polsce. Głosowanie trwa do 15 stycznia do godz. 12.00.

Na dzień 12 stycznia 2023 r. w rywalizacji w województwie podkarpackim prowadzi Kolbuszowa z 966 głosami. Daleko za nią plasują się Majdan Królewski (270 głosów) oraz Rzeszów (231 głosów).

Jak można zagłosować?

Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę internetową SwiecSie.pl, znaleźć swoje województwo a w nim miasto i kliknąć przycisk „Zagłosuj”. Po dokonaniu rejestracji, każdy użytkownik serwisu ma prawo oddać do 10 głosów co 24 godziny. Pule głosów można rozdysponować na więcej niż 1 kandydaturę. Pomoc swojemu faworytowi można również udostępniając link do strony z głosowaniem na swoim profilu w mediach społecznościowych i zachęcając znajomych do regularnego głosowania aż do ostatniego dnia akcji.

W plebiscycie zainicjowanym blisko 15 lat temu przez Energę z Grupy ORLEN do rozdysponowania jest w tym roku energooszczędny sprzęt o wartości 200 tys. zł. Trafi on do osób potrzebujących z aż 16 miast.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tłumy na basenach ROSiR w Rzeszowie. Kąpielisko czynne do 4 września

RZESZÓW. Ponad 71 tysięcy osób skorzystało już w tym sezonie z kapieliska przy ul. Pułaskiego. Sezon kąpielowy potrwa do 4 września.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Trzcianie. Pod kołami pociągu zginęła 37-letnia kobieta

RZESZÓW. Wczoraj w miejscowości Trzciana w powiecie rzeszowskim pociąg potrącił 37-letnią kobietę. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Rzeszów

14. edycja kultowej konferencji InternetBeta

RZESZÓW. Trzydniowe wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 września 2022 r. w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Rzeszów

Policjanci z rzeszowskiej drogówki mają nowe motocykle BMW

RZESZÓW. Funkcjonariusze od piątku patrolują na nich drogi Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Przejazd kolejowy na ul. Langiewicza zamknięty do 26 sierpnia

RZESZÓW. Do piątku potrwają prace prowadzone na przejeździe kolejowym na ul. Langiewicza w Rzeszowie.

Rzeszów

Włamał się do mieszkania, wziął prysznic i zrobił sobie kanapki

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci pracowali nad wyjaśnieniem nietypowej kradzieży, do której doszło w jednym z mieszkań w Rzeszowie.

Rzeszów

Kolejne przystanki autobusowe będą modernizowane

RZESZÓW. 77 kolejnych przystanków autobusowych zostanie przebudowanych w Rzeszowie. Staną przy nich nowe wiaty z podświetlanym rozkładem jazdy. Nowa nawierzchnia zatoczek będzie betonowa.

Rzeszów

Dodatek węglowy. Gdzie w Rzeszowie złożysz wniosek?

RZESZÓW.Od środy w Rzeszowie działa punkt, w którym przyjmowane są wnioski o wypłatę dodatku węglowego.

Reklama