Rzeszów - Poniedziałek, 23.03.2026
Reklama

Kolejni sportowcy wspierają kampanię promującą rzeszowską komunikację miejską

Dodano: 10.04.2025 r. / Redakcja

fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Andrzej Jodłowski i Aneta Przepióra-Jodłowska, dołączyli do grona ambasadorów kampanii promującej rzeszowską komunikację miejską.

Kampania, która ma zachęcić mieszkańców do korzystania z autobusów komunikacji miejskiej rozpoczęła się 24 marca br. Do tej pory jej twarzami byli: Krystiana Herby i Matyldy Kowal.

Teraz dołączyli do nich: Andrzej Jodłowski i Aneta Przepióra-Jodłowska, mistrzowie Świata, Europy i Polski w Kettlebell Sport. Od tego tygodnia to właśnie oni zachęcają Rzeszowian do podróżowania autobusami. Banner z ich podobizną można zobaczyć na przystanku przy al. Rejtana, w pobliżu Capital Parku.

Jaki jest cel tej kampanii, wyjaśnia Prezydent Rzeszowa, Konrad Fijołek:

- Rzeszowska komunikacja miejska to nowoczesne, ekologiczne autobusy, które obsługują praktycznie całe miasto. Chcemy, aby jak najwięcej rzeszowian o tym się przekonało i dołączyło do wcale już niemałego grona pasażerów. To przyczyni się do zmniejszenia liczby samochodów na ulicach, a tym samym poprawi się jakość powietrza oraz komfort życia w mieście – podkreśla Prezydent Rzeszowa. - Poprzez kampanię chcemy także zaakcentować znaczenie ekologicznych środków transportu i wskazać, jak mogą one wpływać na poprawę stanu środowiska.

W przyszłym tygodniu poznamy kolejnego ambasadora kampanii.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy Żwirowni powstanie osiedle z plażą, promenadą i mini portem. Ruszyła sprzedaż mieszkań

RZESZÓW. Plaża, molo, strefa spacerowa, wybieg dla psów i mini port – to tylko niektóre z atrakcji, z jakich będą mogli korzystać mieszkańcy osiedla „Panorama Kwiatkowskiego”. 112 mieszkań jest już w sprzedaży.

Rzeszów

Urząd Miasta Rzeszowa przedłuża ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców

RZESZÓW. Ze względu na sytuację epidemiczną ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą mieszkańców w Urzędzie Miasta Rzeszowa i jednostkach organizacyjnych miasta zostają przedłużone do 30 kwietnia 2021 r.

Rzeszów

W czwartek radiowa debata kandydatów na prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. W czwartek, 22 kwietnia radio RMF FM organizuje debatę z udziałem kandydatów na prezydenta miasta Rzeszowa. Debata rozpocznie się o godz. 12:00.

Rzeszów

Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. 22 kwietnia 2021 r. na dedykowanej platformie Grip odbędzie się Dzień Otwarty organizowany w ramach akcji kierowany do licealistek z całej Polski

Rzeszów

Areszt dla 20-latka z Rzeszowa za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Policjanci znaleźli przy 20-letnim mieszkańcu Rzeszowa blisko 200 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Rzeszów

W środę otwarcie pierwszego sklepu Aldi w Rzeszowie

RZESZÓW. Sklep w Rzeszowie będzie drugim Aldi na Podkarpaciu i 170 w Polsce. Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano liczne promocje.

Rzeszów

Przy ul. Litewskiej powstanie nowy Środowiskowy Dom Samopomocy

RZESZÓW. Miasto ogłosiło już przetarg na roboty budowlane. Będzie to pierwsza tego typu placówka w Rzeszowie.

Rzeszów

Od września nowe połączenia z lotniska w Jasionce

​RZESZÓW. Samolotami linii Wizzair polecimy do Oslo i Londynu.

Reklama