Rzeszów - Wtorek, 11.11.2025
Reklama

Kolejny przetarg na budowę sygnalizacji na skrzyżowaniu ulicy Wieniawskiego, Kiepury i Siemaszkowej

Dodano: 19.08.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Miasto po raz drugi ogłasza przetarg na zaprojektowanie oraz wykonanie akomodacyjnej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Wieniawskiego, ul. Kiepury i ul. Siemaszkowej.

Rozpoczęło się postępowanie przetargowe mające wyłonić wykonawcę, który zajmie się m.in. opracowaniem i zatwierdzeniem dokumentacji budowlano-wykonawczej sygnalizacji świetlnej oraz zainstalowaniem i uruchomieniem sygnalizacji świetlnej zgodnie z zatwierdzonym projektem wykonawczym.

Nowa sygnalizacja znajdzie się na skrzyżowaniu ul. Wieniawskiego, ul. Kiepury oraz ul. Siemaszkowej i zacznie funkcjonować dopiero w przyszłym roku, gdyż przyszły wykonawca, po podpisaniu umowy z Ratuszem, będzie miał siedem miesięcy na realizacje inwestycji. Cały projekt został dofinansowany ze środków unijnych.

Wystąpi zapewne drobne opóźnienie terminu wykonania, zważywszy na fakt, że pierwszy przetarg został unieważnione, gdyż żaden wykonawca nie wyraził chęci realizacji inwestycji. Tym razem miasto na oferty czeka do 20 września br.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ulica Podleśna na os. Budziwój w Rzeszowie będzie rozbudowana

RZESZÓW. Do 7 metrów zostanie poszerzona ulica Podleśna na osiedlu Budziwój. Powstanie również chodnik oraz ścieżka rowerowa. Miasto poszukuje firmy, która wykona dokumentację projektową dla tej inwestycji.

Rzeszów

Kolejne opaski życia dla rzeszowskich seniorów

RZESZÓW. We wrześniu rozpocznie się kolejny nabór chętnych do otrzymania tzw. opaski życia, urządzenia elektronicznego w formie bransoletki, działającego podobnie jak telefon komórkowy.

Rzeszów

Giełda winyli i płyt CD w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W ofercie znajdszie się ponad 10 tys. sztuk płyt z muzyką z całego świata i rozmaitych gatunków.

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa skrzyżowania ul. Lwowskiej z ul. Mieszka I [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. O jego przebudowę apelowali mieszkańcy os. Mieszka I. 

Rzeszów

Zabytkowe pojazdy na rzeszowskim Rynku [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Za nami 24. edycja Podkarpackiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych. W sobotę, 5 sierpnia zabytkowe pojazdy można było podziwiać na rzeszowskim Rynku. Mamy dla Was porcję zdjęć z konkursu elegancji.

Rzeszów

Rekordowy lipiec na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Ponad 120 tys. podróżnych skorzystało z oferty Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka w lipcu. To wynik o 15 procent lepszy od poprzedniego, osiągniętego w czerwcu br.

Rzeszów

Aktywna sobota z ramach Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Bezpłatny szynobus z Rzeszowa

W sobotę, 5 sierpnia w ramach festiwalu zaplanowano rajd rowerowy oraz piknik kolejowy. 

Rzeszów

Będzie nowa ścieżka pieszo-rowerowa przy ul. Odrzykońskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje ścieżki pieszo-rowerowe po obu stronach ul. Odrzykońskiej na osiedlu Kotuli. Umowa ma zostać podpisana w połowie sierpnia.

Reklama