Rzeszów - Niedziela, 29.06.2025
Reklama

Kolizja i szarpanina na Al. Rejtana. Jeden z kierowców był pijany i nie miał uprawnień

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci interweniowali wczoraj na Al. Rejtana w Rzeszowie, gdzie doszło do kolizji. Okazało się, że jej sprawca był nietrzeźwy. Mężczyznę ujęli świadkowie zdarzenia, którzy mimo oporu ze strony pijanego kierowcy, uniemożliwili mu dalsza jazdę. Okazało się, że 44-latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Alkomat wskazał w jego organizmie 2,8 promila.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 11.30 na Al. Rejtana w Rzeszowie. Jak ustalili policjanci, 44-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego kierujący audi, jadąc w kierunku ul. Kopisto, nie zachował ostrożności i najechał na tył poprzedzającego samochodu, suzuki.

Ponieważ uczestnicy i świadkowie zdarzenie podejrzewali, że kierowca audi może być pijany, ujęli go i uniemożliwili mu dalsza jazdę. Pomiędzy pijanym kierowcą, a pozostałymi uczestnikami i świadkami zdarzenia doszło do szarpaniny. Mimo oporu ze strony 44-latka został on obezwładniony i przekazany interweniującym policjantom. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Reklama
Policjanci potwierdzili, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało u niego niemal 2,8 promila. Okazało się, że nie miał również uprawnień do kierowania, które cofnięto mu za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Policjanci zabrali jego samochód, natomiast mężczyzna został przekazany pod opiekę wskazanej osobie.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ul. Jagiellońska częściowo zamknięta dla samochodów

RZESZÓW. Od najbliższego piątku ul. Jagiellońska zostanie częściowo zamknięta dla ruchu samochodowego.

Rzeszów

W przestrzeni Rzeszowa powstaje Układ Słoneczny. Na Rynku jest już Słońce

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa montaż elementów nowej, „kosmicznej” atrakcji.

Rzeszów

Przebudowa zatok autobusowych. Utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W najbliższych tygodniach utrudnienia wystąpią na ul. Lwowskiej i ul. Leszka Czarnego.

Rzeszów

Kolejne rekordy na lotnisku w Jasionce

 RZESZÓW/JASIONKA. W sierpniu z usług podrzeszowskiego lotniska skorzystało blisko 92 tysiące pasażerów. 

Rzeszów

Pierwsze opaski bezpieczeństwa dla rzeszowskich seniorów

RZESZÓW. W Rzeszowie rozdano pierwsze, specjalne opaski, które mają pomóc starszym osobom w nagłych przypadkach.

Rzeszów

Na Bulwarach powstaje nowy odcinek ścieżki biegowej

RZESZÓW. Będzie on połączony z już istniejącą ścieżką tworząc pętlę o długości ponad kilometra. Inwestycja ma być gotowa na przełomie września i października.

Rzeszów

Trwa rozbudowa ulicy Warszawskiej. Będą cztery pasy ruchu do autostrady

RZESZÓW. Wykonano już m.in. przebudowę sieci wodociągowej i gazowej a także część konstrukcji poszerzenia drogi. 

Rzeszów

W sobotę Marsz Równości w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Marsz odbędszie się pod hasłem "Idziemy po równość i pokój".

Reklama