Rzeszów - Niedziela, 29.06.2025
Reklama

Kolizja i szarpanina na Al. Rejtana. Jeden z kierowców był pijany i nie miał uprawnień

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci interweniowali wczoraj na Al. Rejtana w Rzeszowie, gdzie doszło do kolizji. Okazało się, że jej sprawca był nietrzeźwy. Mężczyznę ujęli świadkowie zdarzenia, którzy mimo oporu ze strony pijanego kierowcy, uniemożliwili mu dalsza jazdę. Okazało się, że 44-latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Alkomat wskazał w jego organizmie 2,8 promila.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 11.30 na Al. Rejtana w Rzeszowie. Jak ustalili policjanci, 44-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego kierujący audi, jadąc w kierunku ul. Kopisto, nie zachował ostrożności i najechał na tył poprzedzającego samochodu, suzuki.

Ponieważ uczestnicy i świadkowie zdarzenie podejrzewali, że kierowca audi może być pijany, ujęli go i uniemożliwili mu dalsza jazdę. Pomiędzy pijanym kierowcą, a pozostałymi uczestnikami i świadkami zdarzenia doszło do szarpaniny. Mimo oporu ze strony 44-latka został on obezwładniony i przekazany interweniującym policjantom. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Reklama
Policjanci potwierdzili, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało u niego niemal 2,8 promila. Okazało się, że nie miał również uprawnień do kierowania, które cofnięto mu za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Policjanci zabrali jego samochód, natomiast mężczyzna został przekazany pod opiekę wskazanej osobie.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od września płatny parking w Millenium Hall

RZESZÓW. Pierwsze 180 minut będzie bezpłatne. Za każdą kolejną godzinę zapłacimy wg cennika. 

Rzeszów

Nowe ambulanse dla rzeszowskiego pogotowia

RZESZÓW. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie ma cztery nowe ambulanse. Zakup trzech z nich został dofinansowany z rządowego Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, czwarty pojazd zakupiono ze środków własnych.

Rzeszów

Nieczynne przystanki przy ul. Bardowskiego

RZESZÓW. Od dzisiaj zamknięte zostają zatoki autobusowe zlokalizowane przy ul. Bardowskiego. Autobusy będą odjeżdżały z przystanków na placu Wolności.

Rzeszów

Od września autobusy MPK pojadą do Albigowej

RZESZÓW. Od początku przyszłego miesiąca autobusy komunikacji miejskiej będą dojeżdżać do Albigowej w gminie Łańcut. Dzisiaj podpisano porozumienie w tej sprawie.

Rzeszów

Kamienica przy ul. Grunwaldzkiej odzyskała dawny blask [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończyła się rewitalizacja elewacji kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Rzeszowie. Budynek odzyskał dawny – XIX wieczny wygląd.

Rzeszów

Pożar magazynów hurtowni tkanin w Strażowie k. Rzeszowa. W akcji ponad 120 strażaków

RZESZÓW. Do pożaru doszło we wtorek wieczorem. W momencie pojawienia się ognia, w hurtowni nie było pracowników.

Rzeszów

Tłumy na basenach ROSiR w Rzeszowie. Kąpielisko czynne do 4 września

RZESZÓW. Ponad 71 tysięcy osób skorzystało już w tym sezonie z kapieliska przy ul. Pułaskiego. Sezon kąpielowy potrwa do 4 września.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Trzcianie. Pod kołami pociągu zginęła 37-letnia kobieta

RZESZÓW. Wczoraj w miejscowości Trzciana w powiecie rzeszowskim pociąg potrącił 37-letnią kobietę. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Reklama