Rzeszów - Poniedziałek, 13.04.2026
Reklama

Kolizja na al. Rejtana. Toyota uderzyła w słup i przewróciła się na bok

Dodano: 19.12.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, było przyczyną groźnie wyglądającej kolizji na al. Rejtana w Rzeszowie.

Do zdarzenia doszło przed godz. 13:00, na wysokości centrum handlowego Plaza. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 28-letni kierowca skody, podczas wyjazdu z parkingu galerii, nie ustąpił pierwszeństwa toyocie. Jej kierowca, chcąc uniknąć zderzenia ze skodą, gwałtownie skręcił w lewo i uderzył w słup oświetleniowy. Następnie samochód przewrócił się na prawy bok.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

LOT uruchamia 4 wakacyjne połączenia z Jasionki

RZESZÓW. W wakacje z lotniska w Jasionce polecimy do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Do wznowienia lotów szykuje się również Ryanair.

Rzeszów

W centrum Rzeszowa zamieszkają pszczoły

RZESZÓW. Już wkrótce na dachu Galerii Rzeszów zamieszka niemal pół miliona pszczół. 

Rzeszów

Od stycznia 2021 r. zmiany w gospodarce odpadami

RZESZÓW. Rady Miasta podjęła decyzja w sprawie ograniczenia odbioru odpadów od mieszkańców. Na jakie zmiany muszą przygotować się Rzeszowianie?

Rzeszów

Trwają prace na stacji Rzeszów Główny. Do dwóch nowych peronów dołączy trzeci

RZESZÓW. Wykonawca realizuje prace przy peronie 3 oraz kontynuuje roboty w przejściu podziemnym.  Przy wiadukcie na ul. Batorego układane są tory.

Rzeszów

Rondo na Śródmieściu im. prof. Bartoszewskiego

RZESZÓW. Radni zdecydowali. Rondo na Staromieściu będzie nosić imię prof. Władysława Bartoszewskiego.

Rzeszów

Na os. Kmity powstanie "strefa aktywnego wypoczynku"

RZESZÓW. Inwestycja ma być gotowa do 30 września br.

Rzeszów

Na os. Słocina powstanie rondo. Ma pomóc w rozładowaniu korków

RZESZÓW. O rozpoczęcie inwestycji zabiegali rzeszowscy radni. 

Rzeszów

Parking wielopoziomowy na Podpromiu coraz bliżej

RZESZÓW. Siedem firm jest zainteresowanych stworzeniem projektu wielopoziomowego parkingu przy hali Podpromie w Rzeszowie. 

Reklama