Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Kolizja na ul. Budziwojskiej. Sprawca był pijany

Dodano: 14.05.2020 r.

fot. Archiwum KWP
fot. Archiwum KWP
RZESZÓW. 41-letni mężczyzna uderzył toyotą w bok innego auta, potem wjechał w ogrodzenie. Miał 2,5 promila alkoholu.
 
Do zdarzenia doszło w środę, 13 maja około godz. 13:00, nas skrzyżowaniu ulic Budziwojskiej i Młyńskiej w Rzeszowie. Wg ustaleń Policji, kierowca toyoty jadąc ul. Budziwojską w kierunku ulicy Jana Pawła II, uderzył w bok jadącego w przeciwnym kierunku volkswagena. Po kolizji nie zatrzymał się, a chwilę później zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.
 
Kierowcę toyoty zatrzymali pasażerowie volkswagena i wezwali Policję. Okazało się, że 41-latek jest pijany, miał 2,6 promila. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień, a jego samochód zabezpieczyli policjanci. Kierowca volkswagena był w chwili zdarzenia trzeźwy.
 
41-latkowi grozi odpowiedzialność za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyła budowa prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena

RZESZÓW. Firma Strabag rozpoczęła prace przy budowie prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w powiecie rzeszowskim. Bmw zderzyło się z dwoma mercedesami

RZESZÓW. Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w nocy w Stykowie. Kierowca bmw nie przeżył zderzenia z dwoma mercedesami.

Rzeszów

Rzeszowska Policja ma nowe radiowozy

RZESZÓW. Do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie trafiło 6 nowych radiowozów marki Toyota Corolla z napędem hybrydowym.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje szpital tymczasowy dla pacjentów z Covid-19

RZESZÓW. W nowo wybudowanym skrzydle szpitala MSWiA utworzony zostanie szpital tymczasowy dla pacjentów zakażonych koronawirusem. Placówka powstanie w ciągu 30 dni.

Rzeszów

Ograniczenia w komunikacji miejskiej. Od 2 listopada nowy rozkład jazdy

RZESZÓW. 2 listopada br. zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy, uwzględniający przede wszystkim zmiany w kursach porannych oraz wieczorowych.

Rzeszów

Tenisiści z Politechniki Rzeszowskiej zdobyli złoto w Akademickich Mistrzostwach Polski

RZESZÓW. Zawodniczki Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i zawodnicy Politechniki Rzeszowskiej wygrali Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym, które zakończyły się we wtorek w Rzeszowie.

Rzeszów

Osiem kierunków w zimowym rozkładzie lotów z Rzeszowa

RZESZÓW. W weekend w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka zaczął obowiązywać zimowy rozkład lotów. Trzy linie lotnicze oferują osiem kierunków. Od 6 listopada nowy przewoźnik WizzAir połączy Rzeszów z holenderskim Eindhoven.

Rzeszów

Strajk kobiet: Dziś blokady ulic w Rzeszowie

RZESZÓW. „Przed nami gorący tydzień” - organizatorzy strajków kobiet zapowiedzieli kolejne protesty na Podkarpaciu. Dziś planują m.in. zablokować Rzeszów.

Reklama