Rzeszów - Czwartek, 07.05.2026
Reklama

Kolizja na ul. Okulickiego. Sprawczyni miała prawie 3 promile

Dodano: 27.08.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Blisko 3 promile alkoholu miała w organizmie 56-letnia mieszkanka Rzeszowa, która jadąc mini cooperem spowodowała kolizję na ul. Okulickiego. Kobieta straciła prawo jazdy. Dodatkowo grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 14:00. Ze wstępnych ustaleń rzeszowskich policjantów wynika, 56-letnia kobieta jadąca mini cooperem ul. Okulickiego w kierunku al. Wyzwolenia, przed skrzyżowaniem z ul. Króla Augusta, najechała na tył mitsubishi. Następnie próbując ominąć mitsubishi, najprawdopodobniej straciła panowanie nad samochodem i uderzyła jeszcze w kię.

Okazało się, że 56-latka była kompletnie pijana. Badanie wykazało u niej ponad 2,8 promila alkoholu. Kierowcy pozostałych pojazdów byli trzeźwi. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mieszkance Rzeszowa grozi do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów wyróżniony podczas ogólnopolskiego konkursu. Chodzi o rozbudowę Al. Gen. W. Sikorskiego

RZESZÓW, POLSKA. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło ponad 500 inwestycji z całej Polski.

Rzeszów

Za kilka dni rozpocznie się akcja „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”

RZESZÓW. Akcja ma na celu przypomnienie pasażerom, że mobilne bilety i bezgotówkowe rozwiązania płatnicze to nie tylko wygoda, ale i sposób na ochronę środowiska naturalnego.

Rzeszów

Jak rozbłyśnie Rzeszów na święta? W tym roku zobaczymy, m.in. św. Mikołaja na motorze i autobus z rogami

RZESZÓW. Zobaczymy masę nowych dekoracji, które zostaną zamontowane do końca listopada.

Rzeszów

Za nami pierwszy dzień InternetBeta Conference

RZESZÓW. W Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ rozpoczął się InternetBeta Conference.

Rzeszów

Chciał oszukać mieszkankę Rzeszowa metodą „na funkcjonariusza”. 21-latek z Łodzi nie miał jednak szczęścia

RZESZÓW. W czwartek Sąd Rejonowy w Rzeszowie objął 21-latka, 3-miesięcznym aresztem tymczasowym.

Rzeszów

Kto zajmie się obsługą kont bankowych miasta Rzeszowa?

RZESZÓW. „Przetarg jest skierowany głównie do banków" - wyjaśnia Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta.

Rzeszów

Remont nowego budynku dla Rady Powiatu Rzeszowskiego zakończony

RZESZÓW. Dopiero w październiku cały urząd ma się już znaleźć w nowym obiekcie przy ul. Bernardyńskiej.

Reklama