Rzeszów - Sobota, 08.11.2025
Reklama

Kolizja na ul. Podpromie w Rzeszowie. Podczas parkowania uszkodziła 4 auta

Dodano: 17.10.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Mandatem w wysokości 1020 zł i 10 punktami karnymi została ukarana 46-letnia kobieta, która podczas parkowania uszkodziła cztery inne pojazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 13:00 na ul. Podpromie, w rejonie hali w rejonie Regionalnego Centrum Sportowo-Widowiskowego. Informacje o kolizji dyżurny miejski otrzymał od przypadkowego świadka. Z jego relacji wynikało, że kobieta uszkodziła samochodem kilka innych, zaparkowanych pojazdów.

Z ustaleń interweniujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że 46-letnia kierująca volkswagenem golfem, podczas parkowania, straciła panowanie nad pojazdem i najechała na zaparkowaną skodę, fiata, citroena i hyundaia.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

46-latka została ukarana mandatem w wysokości 1020 złotych. Otrzymała również 10 punktów karnych.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Mieszkańcy zdecydowali. Te projekty będą realizowane w ramach RBO 2021

RZESZÓW. Zakończyło się głosowanie na zadania w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. Dziś poznaliśmy zwycięskie projekty.

Rzeszów

Policyjna eskorta pacjentki z Łańcuta do Rzeszowa

ŁAŃCUT/RZESZÓW. Dzięki policyjnej eskorcie starsza kobieta z podejrzeniem udaru mózgu dotarła na czas do szpitala.

Rzeszów

Koronawirus. Od soboty kolejne obostrzenia, m.in. zamknięte instytucje kultury i częściowo galerie handlowe

„Chcemy zmniejszyć mobilność społeczną” – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki podczas dzisiejszej konferencji.

Rzeszów

Bieg Niepodległości odbędzie się wirtualnie

RZESZÓW. 11 listopada br. nie będzie biegaczy i nie będzie kibiców na ulicach Rzeszowa. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, organizatorzy 8. PKO Biegu Niepodległości „z bólem serca” postanowili zmienić formułę imprezy. 

Rzeszów

Nowe ogniska koronawirusa w powiecie rzeszowskim

Sanepid udostępnił najnowszy raport dotyczący ognisk koronawirusa w województwie podkarpackim. W powiecie rzeszowskim pojawiły się dwa nowe ogniska. Na Podkarpaciu jest ich łącznie dziewięć.

Rzeszów

Nowy punkt drive-thru w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie otwiera się piąty punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19. Na Podkarpaciu łącznie działa już 30 takich miejsc.

Rzeszów

Strajk kobiet. W poniedziałek kolejny protest w Rzeszowie

RZESZÓW. Protestujący ponownie wyjdą i wyjadą na ulice Rzeszowa. Początek demonstracji o godz. 17:00.

Rzeszów

Miasto odkupi chryzantemy od handlarzy

RZESZÓW. Rzeszów, podobnie jak wiele innych miast w Polsce, odkupi chryzantemy od handlarzy. Ozdobią one m.in. miejskie klomby i rabaty.

Reklama