Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Kompletnie pijana jechała z córką na zakupy. 36-latka straciła prawo jazdy

Dodano: 21.03.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. 36-letnia kobieta jechała z córką na zakupy, mając w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Kierująca straciła prawo jazdy. Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Dziś rano, dyspozytor numeru alarmowego 112, poinformował dyżurnego komendy miejskiej, że ulicą Rzecha porusza się ford fiesta, jadący  całą szerokością jezdni, co może sugerować, że jest jego kierowca jest pijany.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze, zatrzymali wskazane auto do kontroli.  Za kierownicą forda siedziała 36-letnia kobieta. Razem z nią podróżowała 6-letnia córka.  Od kierującej wyraźnie było czuć alkohol. Po zbadaniu stanu trzeźwości, okazało się, że 36-latka ma prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Jak tłumaczyła policjantom, jechała z córką na zakupy do galerii handlowej.

Na miejsce wezwano ojca dziewczynki, któremu przekazano córkę i kluczyki do auta.

36-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego straciła już prawo jazdy. Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto podsumowuje 2022 rok. Oto najważniejsze małe inwestycje zrealizowane w Rzeszowie

RZESZÓW. To m.in. nowe drogi osiedlowe, więcej zieleni w mieście i lepsza infrastruktura rowerowa.  

Rzeszów

Zablokowany przejazd przy hali Podpromie. Kiedy zostanie przywrócony?

RZESZÓW. We wtorek, 27 grudnia deweloper zagrodził przejazd łączący ul. Lenartowicza z drogą przy hali Podpromie w związku z rozpoczęciem budowy obiektu mieszkalno-usługowego.

Rzeszów

Wypadek na ul. Leszka Czarnego. Samochód potrącił pieszą

RZESZÓW. 42-letnia mieszkanka Rzeszowa została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy komunikacji miejskiej w Sylwestra i w Nowy Rok?

​RZESZÓW. W Sylwestra komunikacja miejska będzie funkcjonowała wg sobotniego rozkładu jazdy, a w Nowy Rok i w Święto Trzech Króli autobusy pojadą jak w święta.

Rzeszów

Jedna osoba ranna w wypadku na ul. Nowosądeckiej

RZESZÓW. Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu volkswagena ze skodą octavią, do którego doszło na ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Autobus wodorowy na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. W Rzeszowie trwają testy autobusu wodorowego marki Autosan. Jeśli przebiegną pomyślnie, miasto planuje zakupić 20 pojazdów z takim napędem.

Rzeszów

Dotacje na zadania kulturalne w Rzeszowie w 2023 roku. Prezydent czeka na oferty

RZESZÓW. Ruszył konkurs na realizację zadań kulturalnych w 2023 roku w Rzeszowie. Na ten cel miasto zarezerwowało pół miliona złotych. 

Rzeszów

Odmulanie rzeszowskiego zalewu zakończone

RZESZÓW. Zakończył się proces wydobywania osadów z rzeszowskiego zalewu. Trwają jeszcze prace porządkowe, w tym min. demontaż maszyn.

Reklama