Rzeszów - Wtorek, 09.09.2025
Reklama

Kompletnie pijana jechała z córką na zakupy. 36-latka straciła prawo jazdy

Dodano: 21.03.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. 36-letnia kobieta jechała z córką na zakupy, mając w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Kierująca straciła prawo jazdy. Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Dziś rano, dyspozytor numeru alarmowego 112, poinformował dyżurnego komendy miejskiej, że ulicą Rzecha porusza się ford fiesta, jadący  całą szerokością jezdni, co może sugerować, że jest jego kierowca jest pijany.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze, zatrzymali wskazane auto do kontroli.  Za kierownicą forda siedziała 36-letnia kobieta. Razem z nią podróżowała 6-letnia córka.  Od kierującej wyraźnie było czuć alkohol. Po zbadaniu stanu trzeźwości, okazało się, że 36-latka ma prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Jak tłumaczyła policjantom, jechała z córką na zakupy do galerii handlowej.

Na miejsce wezwano ojca dziewczynki, któremu przekazano córkę i kluczyki do auta.

36-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego straciła już prawo jazdy. Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie rusza grupa wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy. Pierwsze spotkanie 6 czerwca

RZESZÓW. Spotkania odbywają się w Ośrodku Poradnictwa Specjalistycznego i Interwencji Kryzysowej MOPS w Rzeszowie, przy ul. Skubisza 4.

Rzeszów

Ponad 220 tys. zł na remont rzeszowskich zabytków

RZESZÓW. Miasto dofinansuje prace remontowe przy czterech rzeszowskich zabytkach.

Rzeszów

Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Zamknięcie ulicy Grottgera przedłużone

RZESZÓW. Do 20 czerwca przedłuży się zamknięcie odcinka ul. Grottgera. Po sygnałach od mieszkańców stworzone zostaną miejsca postojowe kiss&ride.

Rzeszów

Na osiedlu Pobitno powstaje ogród kieszonkowy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Ogród powstaje przy Kurpiowskiej, na terenie o powierzchni ok. 30 arów. Będzie gotowy latem tego roku.

Rzeszów

Strażacy ochotnicy z Rzeszowa otrzymają nowe samochody

RZESZÓW. Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z osiedli Zalesie i Przybyszówka będą miały nowe samochody ratowniczo - gaśnicze.

Rzeszów

Mobilny Punkt Rekrutacji na ul. 3 Maja w Rzeszowie

RZESZÓW. W punkcie będzie można uzyskać informację dotyczące dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej a także zawodowej oraz terytorialnej służby wojskowej.

Rzeszów

Trwa przebudowa układu komunikacyjnego w centrum Rzeszowa. Na jakim etapie są roboty?

RZESZÓW. – Prace idą zgodnie z planem i jeszcze w tym roku kierowcy powinni doczekać się ponownego otwarcia m.in. przejazdu pod wiaduktem w ciągu ul. Batorego – zapewnia prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek.

Rzeszów

Triathlon Rzeszów 2022. W weekend utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W związku z zawodami, niektóre ulice zostaną zamknięte dla ruchu. Wprowadzone zostaną również objazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Reklama