Rzeszów - Poniedziałek, 10.11.2025
Reklama

Kompletnie pijana jechała z córką na zakupy. 36-latka straciła prawo jazdy

Dodano: 21.03.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. 36-letnia kobieta jechała z córką na zakupy, mając w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Kierująca straciła prawo jazdy. Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Dziś rano, dyspozytor numeru alarmowego 112, poinformował dyżurnego komendy miejskiej, że ulicą Rzecha porusza się ford fiesta, jadący  całą szerokością jezdni, co może sugerować, że jest jego kierowca jest pijany.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze, zatrzymali wskazane auto do kontroli.  Za kierownicą forda siedziała 36-letnia kobieta. Razem z nią podróżowała 6-letnia córka.  Od kierującej wyraźnie było czuć alkohol. Po zbadaniu stanu trzeźwości, okazało się, że 36-latka ma prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Jak tłumaczyła policjantom, jechała z córką na zakupy do galerii handlowej.

Na miejsce wezwano ojca dziewczynki, któremu przekazano córkę i kluczyki do auta.

36-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego straciła już prawo jazdy. Za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierowców. Wśród nich 16-latka kierująca motorowerem

RZESZÓW. Wszyscy nietrzeźwi kierowcy odpowiedzą za prowadzenia pojazdów w stanie nietrzeźwości oraz stracą prawa jazdy. 

Rzeszów

Znamy datę oficjalnego otwarcia Urban Lab Rzeszów

RZESZÓW. Uroczyste otwarcie już 9 października.

Rzeszów

PKP PLK zapowiada zmiany na Podkarpaciu. Dotyczą przejazdów bez przesiadek oraz bezpieczeństwa

PODKARPACIE. Od 11 października pojedzie bezpośredni pociąg ze Stalowej Woli do Lublina.

Rzeszów

W G2A Arena ruszył Kongres 590

RZESZÓW. Kongres potrwa od 7 do 8 października.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Trzcianie koło Rzeszowa

RZESZÓW. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący jednośladem zmarł na miejscu wypadku.

Rzeszów

Trucking Girl i największy monster truck na świecie na TSLA EXPO Rzeszów 2019

Będą debaty poświęcone branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, a do tego premiery aut i motocykli...

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W weekend w Rzeszowie zamknięte ulice i utrudnienia w ruchu [MAPKI]

W Rzeszowie odbędą się Bieg na 5 km o puchar Pratt&Whitney oraz 7. PKO Maraton Rzeszowski.

Reklama