Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Kontrterroryści zjechali z dachu szpitala na linach i rozdawali dzieciom prezenty [ZDJĘCIA]

Dodano: 09.12.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nietypowi pomocnicy św. Mikołaja odwiedzili dzieci przebywające na oddziałach Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie i rozdawali prezenty z pomocą policyjnego robota.

Podkarpaccy kontrterroryści, jak co roku, wzięli udział w akcji pod hasłem „Mikołaj na zwyżce” organizowanej przez fundację z Miłości do życia. W roli pomocników Mikołaja, odwiedzili szpital przy ul. Lwowskiej i sprawili dzieciakom niesamowitą frajdę. Prezenty dla maluchów zostały przekazane w niecodzienny sposób. Kontrterroryści zjechali z dachu budynku na linach, a później rozdawali małym pacjentom upominki. W akcji brał udział również policyjny robot pirotechniczny, który rozwoził prezenty po szpitalnych salach.

„Wizyta policjantów wywołała duże poruszenie wśród małych pacjentów. Dzieci były bardzo zadowolone z wizyty funkcjonariuszy i innych pomocników świętego Mikołaja” – przekazała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.



Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowski Bon Żłobkowy - nabór wniosków

RZESZÓW. Ponad 500 dzieci korzystało regularnie z bonu żłobkowego w Rzeszowie w ubiegłym roku. Aby móc z niego nadal korzystać, konieczne jest złożenie wniosku o przedłużenie świadczenia.  

Rzeszów

Nocny wypadek na Zalesiu. Pijany kierowca uderzył w budynek pizzerii

RZESZÓW. 34-letni kierowca bmw, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek pizzerii przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ma nową serwerownię za ponad 13 mln zł

RZESZÓW. 3 stycznia, Minister Przemysław Czarnek odwiedził Politechnikę Rzeszowską, gdzie m.in. obejrzał nową serwerownię, która powstała dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. 

Rzeszów

Rozbudowa Inteligentnego Systemu Transportowego w Rzeszowie

RZESZÓW. Na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną i rondach zamontowane zostaną dodatkowe czujniki. Dzięki dodatkowym czujnikom zmieni się także rola przycisków dla pieszych i rowerzystów.

Rzeszów

Wypadek w Niechobrzu. Samochód potrącił opiekunkę, która szła z grupą dzieci

RZESZÓW. W Niechobrzu, 19-letni kierowca potrącił opiekunkę, która szła z dziećmi. Ranną kobietę przetransportowano do szpitala. Dzieciom nic poważnego się nie stało.

Rzeszów

Dodatek osłonowy. Można składać wnioski

RZESZÓW. MOPS w Rzeszowie rozpoczął przyjmowanie wniosków o tzw. dodatek osłonowy. Można go otrzymać na pokrycie części wydatków ponoszonych na energię oraz żywność.

Rzeszów

Rozpoczęła się jedna z największych inwestycji drogowych w Rzeszowie w 2022 r.

RZESZÓW. Ruszyły prace prze przebudowie skrzyżowania al. Wyzwolenia z al. Okulickiego. 

Rzeszów

Dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest. Wkrótce rusza nabór wniosków

RZESZÓW. Wnioski o udzielenie dotacji na dofinansowanie kosztów, związanych z demontażem wyrobów zawierających azbest, można składać od 10 do 31 stycznia 2022 roku.

Reklama