Rzeszów - Poniedziałek, 01.09.2025
Reklama

Koronawirus. 4 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [30.03.2020 r.]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. Łącznie na Podkarpaciu to już 80 osób.

Nowe osoby zakażone koronawirusem to: starszy mężczyzna z powiatu przemyskiego (w ścisłej kwarantannie), mężczyzna w sile wieku z powiatu przeworskiego (hospitalizowany), mężczyzna w sile wieku z powiatu niżańskiego (hospitalizowany) oraz mężczyzna w sile wieku z powiatu przemyskiego (hospitalizowany).

Dziś rano informowaliśmy również o dwóch zgonach. W szpitalu w Łańcucie zmarła 32-letnia kobieta i 80-letni mężczyzna. kobieta lat 32 i mężczyzna lat 80. Obydwoje mieli choroby współistniejące.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 6539 osób, a 10616  poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 72 osób. W laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano do tej pory 2022 testów.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 80 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rekordowy czerwiec na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Blisko 80 tysięcy pasażerów obsłużył w czerwcu 2022 r. port lotniczy Rzeszów-Jasionka. 

Rzeszów

Rusza budowa II linii technologicznej ITPOE w Rzeszowie

RZESZÓW. Wmurowano kamień węgielny pod budowę II linii technologicznej Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii w Rzeszowie.  Inwestycja PGE Energia Ciepła z Grupy PGE ma być gotowa w IV kwartale 2024 roku.

Rzeszów

W Jasionce wylądował pierwszy samolot z Rijeki. Wakacyjna siatka połączeń już kompletna

RZESZÓW. W nocy z wtorku na środę lotnisko w Jasionce uruchomiło ostatni nowy letni kierunek. Samolot z chorwackiej Rijeki powitał salut wodny od Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej.

Rzeszów

Ogródek Jordanowski w centrum Rzeszowa zostanie odnowiony. Wybrano wykonawcę

RZESZÓW. Umowa z wykonawca ma być podpisana w tym miesiącu. Prace mają zakończyć się jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Ruszył nabór projektów do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2023

RZESZÓW. Od czwartku (7.07) mieszkańcy Rzeszowa mogą zgłaszać swoje pomysły do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 r. Nabór potrwa do 22 lipca 2022 r.

Rzeszów

Kolejne elementy terenów rekreacyjnych na os. Krakowska Południe. Powstanie m.in. ścianka wspinaczkowa

RZESZÓW. Ścianka wspinaczkowa o wysokości do trzech metrów, place zabaw – takie elementy złożą się na ostatni etap tworzenia terenów rekreacyjnych na osiedlu Krakowska Południe w Rzeszowie. 

Rzeszów

Więcej miejsc wypoczynkowych dla pieszych w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Kolejne parklety – czyli miejsca służące odpoczynkowi złożone z ławek oraz zieleni pojawią się w centrum Rzeszowa.

Reklama