Rzeszów - Wtorek, 12.05.2026
Reklama

Kradł buty i kosmetyki w jednej z galerii handlowych. Usłyszał 5 zarzutów

Dodano: 10.09.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa podejrzany o kradzieże w sklepach na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Po koniec sierpnia, nieznany sprawca ukradł 6 par butów o wartości ponad 1,5 tys. zł ze sklepu na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych. Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu w Śródmieściu.

Funkcjonariuszom udało się ustalić i zatrzymać podejrzanego. To 27-letni mieszkaniec Rzeszowa. W trakcie wyjaśniania sprawy, okazało się, że mężczyzna ma na koncie jeszcze inne kradzieże. W lipcu i w sierpniu z drogerii mieszczącej się w tej samej galerii ukradł rożnych marek, a w lutym kosmetyki ukradł w jeszcze innej. Łączna wartość skradzionych produktów to ponad 5 tys zł.

Jak ustali funkcjonariusze, skradzione przedmioty mężczyzna sprzedawał przypadkowym osobom.

27-latek przyznał się do winy. Usłyszał 5 zarzutów kradzieży. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowska uczelnia z wysoką pozycją w globalnym rankingu U-Multirank

RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zdobyła wysokie noty, aż w 15 kategoriach międzynarodowego rankingu uczelni U-Multirank.

Rzeszów

Policyjne działania w autobusach. Skontrolowano 775 pasażerów

RZESZÓW. Trwają policyjne kontrole w autobusach MPK. Policjanci sprawdzają czy pasażerowie noszą maseczki oraz czy zachowują dystans między sobą.

Rzeszów

W weekend do Rzeszowa przyjedzie cyrk. Będzie protest aktywistów z fundacji Viva! Akcja dla Zwierząt

RZESZÓW. 5 lipca w rejonie ulic Witosa i Wyspiańskiego rozłoży się cyrk “Arena”. Lokalna grupa “Viva – akcja dla zwierząt” zapowiedziała protest przeciwko obecności cyrku ze zwierzętami w mieście. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek na budowie. Nie żyje dwóch mężczyzn

RZESZÓW. Dwóch mężczyzn spadło z rusztowania na budowie przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Ponieśli śmierć na miejscu. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratora.

Rzeszów

Kontrole Policji i Straży Miejskiej w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK nie przestrzegają obowiązujących obostrzeń. Prezydent Rzeszowa reaguje.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto poradnię dla ozdrowieńców z Covid-19

RZESZÓW. To jedyna w regionie i jedna z pierwszych w kraju tego typu poradnia. Będzie funkcjonowała na terenie Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie.

Rzeszów

Worki na odpady zielone w automatach

RZESZÓW. Mieszkańcy, którym brakło worków na odpady zielone, mogą je dokupić w automatach, w których sprzedawane są środki ochrony osobistej.

Rzeszów

Nowy gmach Sądu Okręgowego będzie gotowy za 5 lat

RZESZÓW. Akt notarialny dotyczący przejęcia przez Ministerstwo Sprawiedliwości działki przy ul. Zielonej i Granicznej ma być podpisany w ciągu miesiąca.

Reklama