Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Kradł rowery na terenie Rzeszowa. Jest już w rękach policji

Dodano: 31.01.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie
fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 18-letni mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany w sprawie kradzieży kilku rowerów. Młody mężczyzna przyznał się do winy. Usłyszał już pierwsze zarzuty.

W ostatnich tygodniach, na terenie Rzeszowa doszło do kilku kradzieży rowerów. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Na podstawie zebranych informacji, udało im się ustalić i zatrzymać podejrzanego. To 18-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W trakcie zatrzymania, młody mężczyzna od razu przyznał się do kradzieży pięciu rowerów. Jak oświadczył, cztery z nich sprzedał przygodnie napotkanym osobom. Zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczał na bieżące potrzeby i wydatki.

Piąty rower znaleziono w piwnicy przynależącej do mieszkania 18-latka. On również miał pochodzić z przestępstwa, jednak policja nie odnotowała jego kradzieży. Trwa ustalanie właściciela jednośladu.

Funkcjonariusze z komisariatu na Nowym Mieście, zajęli się zebraniem materiału dowodowego. Zweryfikowali zgłoszone policjantom przypadki kradzieży i na tej podstawie przedstawili 18-latkowi zarzut kradzieży 4 rowerów wartości blisko 5 tysięcy złotych.

Policjanci zbierają kolejne dowody, które umożliwią przedstawienie podejrzanemu dalszych zarzutów.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Znamy wykonawców zainteresowanych remontem kładki nad al. J. Piłsudskiego

RZESZÓW. Ratusz na remont kładki zarezerwował w budżecie miasta 128 tys. zł.

Rzeszów

Powstała pierwsza Rada Uniwersytetu Rzeszowskiego. W jej skład wchodzi siedmiu członków

RZESZÓW. Przewodniczącym Rady Uczelni I kadencji został Wit Karol Wojtowicz.

Rzeszów

Przy ul. Warszawskiej powstaną ekrany dźwiękochłonne? Ratusz: nie ma jeszcze decyzji

RZESZÓW. O podjęcie inwestycji zwrócił się radny PiS, Marcin Fijołek.

Rzeszów

21 kilogramów narkotyków i 12 podejrzanych w rękach CBŚP z Rzeszowa

RZESZÓW. Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec 11 podejrzanych tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Rzeszów

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów przegrywają finał Pucharu Polski Kobiet

RZESZÓW. Dla zespołu z Polic to siódmy triumf w Pucharze Polski.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska wesprze startupy wykorzystujące technologie kosmiczne

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska została jednym z 12 partnerów Konsorcjum Regionalnego Rzeszów.

Rzeszów

Od 10 marca zmiany w rozkładach jazdy pociągów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Nowy rozkład jazdy zacznie obowiązywać od 10 marca do 8 czerwca.

Reklama