Rzeszów - Środa, 07.05.2025
Reklama

Księża z parafii na Staromieściu zakończyli kwarantannę

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 7 duchownych z parafii na osiedlu Staromieście zakończyło kwarantannę. Ósmy ksiądz nadal przebywa w szpitalu w Łańcucie.

Od 11 kwietnia 2020 r. siedmiu księży z parafii św. Józefa na osiedlu Staromieście było objętych kwarantanną. Decyzją taką podjął Sanepid, po tym jak u jednego z duchownych potwierdzono koronawirusa.

Kwarantanna zakończyła się 24 kwietnia, a od 25 kwietnia duchowni wznowili działalność duszpasterską, zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami. Wyniki badań księży w kierunku koronawirusa był negatywne.

Ósmy ksiądz z parafii, z pozytywnym wynikiem, nadal przebywa w szpitalu zakaźnym w Łańcucie. „Jego stan zdrowia jest bardzo dobry.” – poinformował T. Nowak, Rzecznik prasowy diecezji rzeszowskiej.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Młodzi piłkarze Stali Rzeszów zagrają z takimi klubami jak: Atletico Madryt, Juventus Turyn oraz AC Milan

RZESZÓW. Stal Rzeszów została partnerem fundacji ,,Ja Też Mam Marzenia’’.

Rzeszów

W rzeszowskim szpitalu MSWiA mają nowy sprzęt medyczny. Rozbudowa placówki wciąż trwa

RZESZÓW. Do użytku pacjentów oddano m.in. nowe karetki pogotowia, nowoczesny aparat USG oraz 8 kardiomonitorów.

Rzeszów

Policja z Rzeszowa poszukuje mężczyzny, który ukradł portfel

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w dniu 30 listopada 2018 roku o godz. 11.45 w Rzeszowie.

Rzeszów

Trwa rozbudowa budynku PGS Software. Firma ma zatrudnić dodatkowo ponad 100 osób

RZESZÓW. Jednym z kierunków rozwoju branży są rozwiązania w chmurze. 

Rzeszów

Jutro sesja nadzwyczajna. Radni zajmą się sprawą odbioru odpadów

RZESZÓW. 14 lutego odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Rzeszowa.

Reklama