Rzeszów - Niedziela, 17.08.2025
Reklama

Kwesta na rzeszowskich cmentarzach

Dodano:

fot. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie
fot. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie
RZESZÓW. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie i Caritas Diecezji Rzeszowskiej przeprowadzą kwestę na rzeszowskich i okolicznych nekropoliach.

Kwesta na podkarpackich cmentarzach rusza po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa. W tym roku przebiegnie ona dwutorowo. W formie elektronicznej przez cały czas wpłat można dokonywać poprzez stronę: http://www.pomagam.pl/kwesta2021.

Równolegle na rzeszowskich i okolicznych nekropoliach odbędzie się tradycyjna zbiórka. W dniu Wszystkich Świętych pojawią się na nich młodzi wolontariusze, uczniowie podkarpackich szkół, którzy będą zbierali datki do puszek.

Kwesta, jak co roku, prowadzona jest na potrzeby osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Poza stroną internetową, wpłat można dokonywać bezpośrednio na rachunek bankowy: 90 1020 4391 0000 6402 0198 7510, bank PKO BP SA Oddział 1 w Rzeszowie (tytuł przelewu: KWESTA 2021).

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy ul. Cichej powstaje Podkarpackie Centrum Sportu Akademickiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa budowa Podkarpackiego Centrum Sportu Akademickiego, które stanowi kolejny etap tworzenia uniwersyteckiego kompleksu sportowego. Wartość inwestycji to ponad 26 mln zł. Jak informuje biuro prasowe UR, prace idą zgodnie z harmonogramem.

Rzeszów

Uszkodził cztery auta w centrum Rzeszowa. Miało blisko 1,6 promila

RZESZÓW. 20-letni mieszkaniec Rzeszowa uszkodził cztery pojazdy, zaparkowane na jednym z parkingów w centrum miasta. Okazało się, że miał prawie 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Przy dwudziestu rzeszowskich ulicach pojawiły się nowe latarnie

RZESZÓW. Blisko 160 tys. zł kosztował montaż nowego oświetlenia przy dwudziestu rzeszowskich ulicach. Inwestycja została zrealizowana w ramach zadania pn.: „Poprawa infrastruktury oświetleniowej na terenie miasta Rzeszowa”.

Rzeszów

ZOBACZ. 33. Finał WOŚP w Rzeszowie na zdjęciach

RZESZÓW. Korowód wolontariuszy, pokazy sprzętu służb, występy artystyczne, koncerty, prezentacje firm i wiele więcej - zobacz co działo się na rzeszowskim Rynku w ramach 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rzeszów

Nowy park kieszonkowy w Rzeszowie na ukończeniu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Dobiegają końca prace przy budowie parku kieszonkowego na osiedlu Nowe Miasto. Jak słyszymy w ratuszu, pozostał jeszcze montaż dużego urządzenia zabawowego, które zostało zamówione za granicą.

Rzeszów

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego z Paderewskiego w Rzeszowie. 1 osoba ranna

RZESZÓW. Przed godz. 13:30 na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego z Paderewskiego, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Znów drogo! Otwarto oferty w drugim przetargu na projekt przebudowy ronda Pobitno

RZESZÓW. Miasto po raz kolejny próbuje znaleźć firmę, która opracuje dokumentację na przebudowę Ronda Pobitno. Zgodnie z założeniem, ma tam powstać rondo turbinowe. Niestety, proponowana przez wykonawcę kwota, znacznie przekracza środki zarezerwowane...

Reklama