Lidl i Biedronka wydłużają godziny otwarcia sklepów
Dodano: 03.04.2020 r.
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od 2 kwietnia sieć sklepów Lidl wprowadziła wydłużone godziny otwarcia. Markety będą czynne już od godz. 6:00. Podobne ułatwienia dla klientów zastosowała Biedronka.
Od 2 kwietnia sklepy sieci Lidl w Rzeszowie będą otwarte od godz. 6:00 do godz. 22:00. W innych polskich miastach niektóre sklepy marki będą czynne do północy, a nawet całodobowo.
W sklepach wprowadzono liczne środki bezpieczeństwa, w tym, m.in. ekrany ochronne zabezpieczające klientów i kasjerów, nowe zasady wypakowywania towaru na taśmę, stosowną odległość pomiędzy klientami w kolejkach oraz komunikaty o zasadach bezpieczeństwa.
Biedronka również wprowadziła nowe godziny otwarcia. Sklepy tej sieci czynne są w godz. 6:00 – 24:00, z wyjątkiem punktu przy ul. Kwiatkowskiego, który czynny jest do godz. 22:00.
Zgodnie z nowymi ograniczeniami jakie wprowadził rząd RP, w sklepach oraz w lokalach usługowych może przebywać maksymalnie tyle osób, ile wynosi iloczyn liczby wszystkich kas i liczby 3, czyli na 3 kasy 9 osób, 4 kasy 12 osób, itd.
RZESZÓW. W tym tygodniu ogłoszony zostanie przetarg na wybór firmy, która wybuduje halę sportową przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 przy ul. Skrajnej w Rzeszowie.
RZESZÓW. Od 1 lipca, czyli od najbliższego piątku, punkt nadawania numerów PESEL dla uchodźców z Ukrainy będzie działał w budynku Urzędu Miasta Rzeszowa przy ul. Okrzei 1.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz