Rzeszów - Środa, 21.05.2025
Reklama

Lidl i Biedronka wydłużają godziny otwarcia sklepów

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od 2 kwietnia sieć sklepów Lidl wprowadziła wydłużone godziny otwarcia. Markety będą czynne już od godz. 6:00. Podobne ułatwienia dla klientów zastosowała Biedronka.

Od 2 kwietnia sklepy sieci Lidl w Rzeszowie będą otwarte od godz. 6:00 do godz. 22:00. W innych polskich miastach niektóre sklepy marki będą czynne do północy, a nawet całodobowo.

W sklepach wprowadzono liczne środki bezpieczeństwa, w tym, m.in. ekrany ochronne zabezpieczające klientów i kasjerów, nowe zasady wypakowywania towaru na taśmę, stosowną odległość pomiędzy klientami w kolejkach  oraz komunikaty o zasadach bezpieczeństwa.

Biedronka również wprowadziła nowe godziny otwarcia. Sklepy tej sieci czynne są w godz. 6:00 – 24:00, z wyjątkiem punktu przy ul. Kwiatkowskiego, który czynny jest do godz. 22:00.

Zgodnie z nowymi ograniczeniami jakie wprowadził rząd RP, w sklepach oraz w lokalach usługowych może przebywać maksymalnie tyle osób, ile wynosi iloczyn liczby wszystkich kas i liczby 3, czyli na 3 kasy 9 osób, 4 kasy 12 osób, itd. 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy al. Lubomirskich staną nowe ławki

RZESZÓW. Jedno i dwustronne ławki zastąpią te stare, wysłużone.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy w okresie święta Bożego Ciała?

RZESZÓW. W święto Bożego Ciała, autobusy komunikacji miejskiej pojadą jak w niedzielę, natomiast dzień później jak w dni robocze wolne od nauki szkolnej.  

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie "Moc Odkrywców" - święto nauki dla małych i dużych

RZESZÓW. Miasteczko Piknikowe zlokalizowane będzie tradycyjnie wokół głównego budynku V Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Mobilny Punkt Rekrutacyjny w Urzędzie Wojewódzkim

RZESZÓW. Punkt działał będzie w każdy wtorek w godz. 10.00 do 18.00.

Rzeszów

Nowe przejazdy rowerowe na pięciu rzeszowskich skrzyżowaniach

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie przejazdów dla rowerzystów na pięciu skrzyżowaniach, w tym m.in. al. Piłsudskiego z al. Cieplińskiego i al. Powstańców Warszawy z ul. Hetmańską.

Rzeszów

Rekordowy ruch pasażerski w Jasionce. Wakacyjną ofertę uzupełnią loty do Rijeki

RZESZÓW/JASIONKA. Podrzeszowskie lotnisko odnotowuje kolejne rekordy. W wakacje będzie obsługiwać aż 23 kierunki. Nowością będzie chorwacka Rijeka.

Rzeszów

W czwartek utrudnienia w ruchu. Ulicami miasta przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Korowód wyruszy około godz. 18.50 z Rynku w kierunku akademików przy ul. Cichej.

Reklama