Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Lotnisko w Jasionce i miasto Rzeszów wznawiają współpracę promocyjną

Dodano: 31.07.2021 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW/JASIONKA. Podpisano umowę, dzięki której stolica Podkarpacia znów będzie promowana na podrzeszowskim lotnisku oraz w miastach, do których można dotrzeć z niego bezpośrednio, czyli Warszawie, Gdańsku i Szczecinie. Kampania będzie także realizowana na pokładach samolotów PLL LOT. Powrót na do Jasionki planuje Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, która w terminalu pasażerskim zamierza uruchomić swój punkt informacyjny.
 
- Port lotniczy to okno na świat miasta i regionu. Dzięki niemu nie tylko podnosi się jakość życia mieszkańców, ale również rośnie  atrakcyjność inwestycyjna terenów skomunikowanych z lotniskiem  – powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. - Bliska współpraca lotniska z rzeszowskim samorządem przyniesie korzyści obu stronom. Cieszę się, że władze Rzeszowa dostrzegły unikalne możliwości promocji  wizerunku miasta, jakie oferują porty oraz linie lotnicze. Wierzę, że to zaangażowanie będzie się dalej rozwijać, również w ramach wspólnych działań pod szyldem Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej  - dodał Adam Hamryszczak.
Reklama
W ramach umowy, która będzie obowiązywać do końca marca 2022 r., planowane są wydarzenia promocyjne w Gdańsku i Szczecinie, reklamy wielkoformatowe na lotniskach, emisja spotów reklamowych, publikacje w magazynie pokładowym PLL LOT oraz komunikacja w mediach społecznościowych. Ponadto pasażerowie podróżujący na trasach krajowych obsługiwanych przez narodowego przewoźnika będą otrzymywać materiały promujące stolicę Podkarpacia.

- Dzisiejsze wydarzenie jest początkiem nowego podejścia do wspólnych relacji miasta i portu lotniczego. Stawiam na współpracę, bo powoduje ona zawsze obustronne korzyści. Nowoczesne, sprawnie funkcjonujące lotnisko z dużą liczbą połączeń to korzyść dla miasta i jego mieszkańców. Dlatego zdecydowałem się na podpisanie umowy dotyczącej działań promujących nasze miasto na lotnisku Rzeszów-Jasionka, na pokładach samolotów PLL LOT oraz w innych portach lotniczych – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

 
Źródło: Informacja prasowa
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

13 firm i konsorcjów zainteresowanych budową Wisłokostrady

RZESZÓW. Większość ofert mieści się w kwocie, którą miasto zarezerwowało na to zadanie.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Kąkolówce. 23-letni kierowca zginął na miejscu

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Kąkolówce w powiecie rzeszowskim. 23-letni kierowca volkswagena, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery ochronne i dachował. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

W sobotę rajd rowerowy Tour de WSIiZ połączony z EkoPiknikiem

RZESZÓW. Na zawodników czeka blisko 20-kilometrowa trasa. Po dotarciu na metę czekać będzie rozgrzany grill i poczęstunek oraz pełen atrakcji EkoPiknik, który uświetni występ Krystiana Herby.

Rzeszów

W weekend Harley On Tour. Ciężarówka z motocyklami jest już w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend, 13 i 14 maja, w salonie GOC Harley-Davidson przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie odbędzie się Harley On Tour 2023.

Rzeszów

Festiwal zespołów polonijnych powraca do Rzeszowa. Podpisano porozumienie

RZESZÓW. Po czteroletniej przerwie wraca do Rzeszowa Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. XIX edycja festiwalu odbędzie się w dniach 12-18 lipca. 

Rzeszów

Dni Otwarte Funduszy Europejskich. 12 maja "kołem" pojedziemy bezpłatnie

RZESZÓW. W piątek, 12 maja z okazji X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, autobusy rzeszowskiej komunikacji miejskiej na liniach 0A i 0B będą kursowały bezpłatnie. Tego dnia możliwe również będzie zwiedzanie Dworca...

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Witolda. Jedna osoba w szpitalu

RZESZÓW. Dziś rano, przed godz. 6:30 na ul. Witolda w Rzeszowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala.

Rzeszów

Europejska Gra Miejska w Rzeszowie. Do wygrania wycieczka do Brukseli

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 maja.

Reklama