Rzeszów - Sobota, 14.02.2026
Reklama

Loty na lotnisku w Jasionce wstrzymane

Dodano: 14.03.2020 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rząd RP zamyka granice na 10 dni i zawiesza międzynarodowe pasażerskie połączenia lotnicze i kolejowe. Podrzeszowskie lotnisko wstrzymuje loty na co najmniej 14 dni.

„Od północy z soboty na niedzielę (14/15 marca) wstrzymane zostają wszystkie rozkładowe połączenia z i do Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Loty zostają wstrzymane na co najmniej 14 dni.” – czytamy w komunikacie lotniska w Jasionce.

Pasażerowie mogą uzyskać informacje o anulowanych lotach i możliwościach zmiany rezerwacji bezpośrednio u poszczególnych przewoźników: PLL LOT - 48 22 577 77 55, LUFTHANSA - 48 22 512 39 17, RYANAIR -703 303 033.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozbudowa budynku głównego UR idzie zgodnie z planem

RZESZÓW. Już ponad rok trwa przebudowa budynku głównego A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy al. Rejtana 16 C. Prace powoli zmierzają ku końcowi.

Rzeszów

Jest projekt uchwały w sprawie konsultacji społecznych w Rzeszowie

RZESZÓW. Gotowy jest projekt uchwały wprowadzającej konsultacje społeczne w ważnych kwestiach dla Rzeszowa.

Rzeszów

Rzeszowska elektrociepłownia gotowa na sezon grzewczy

RZESZÓW. Po serii remontów i modernizacji rzeszowska elektrociepłownia funkcjonuje w pełni sprawnie i wydajnie. Jest gwarancją bezpieczeństwa dostaw ciepła dla Rzeszowa w okresie jesienno-zimowym.

Rzeszów

Budowa drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto zmierza ku końcowi

RZESZÓW. Inwestycja polegająca m.in. na budowie drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto jest już bliska finalizacji. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec tego roku.

Rzeszów

Bezrobotni mogą otrzymać dotację na założenie firmy

RZESZÓW. PUP w Rzeszowie ogłosił kolejną edycję naboru wniosków ws. dofinansowań na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Można otrzymać nawet 20 tys. zł wsparcia.

Rzeszów

Różowa sobota w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje dla kobiet

​RZESZÓW. W sobotę 23 października w KSW nr 1 w Rzeszowie wszystkie chętne kobiety będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań piersi w ramach tzw. różowego października.

Reklama