Rzeszów - Wtorek, 10.03.2026
Reklama

Loty z Jasionki odbywają się zgodnie z rozkładem

Dodano: 18.03.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka poinformował, że wszystkie zaplanowane rejsy pasażerskie z podrzeszowskiego lotniska odbywają się bez zakłóceń.

- Pragnę zapewnić, że regularne loty do Warszawy, Londynu, Dublina i innych destynacji odbywają się zgodnie z rozkładem. Zwiększony ruch cargo w ostatnich tygodniach, związany z międzynarodową pomocą humanitarną dla Ukrainy, jest obsługiwany niezależnie od operacji pasażerskich – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu lotniska w podrzeszowskiej Jasionce.

Podrzeszowskie lotnisko przygotowuje się również do sezonu letniego. – Intensywnie przygotowujemy się też do inauguracji sezonu letniego, licząc na jeszcze większe niż w ubiegłym roku zainteresowanie naszą ofertą wakacyjną – dodaje Adam Hamryszczak.

Wszelkie informacje dotyczące obsługi pasażerów można uzyskać pod numerem infolinii +48 17 71 70 800.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ustalenia prokuratury ws. mężczyzny wydobytego z wnętrza płonącego drzewa

RZESZÓW. Prokuratura prowadzi śledztwo z art. 151 kodeksu karnego.

Rzeszów

Przebudowa wiaduktu na ul. Batorego rozpoczęta. Potrwa ok. 13 miesięcy

RZESZÓW. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wybudują nowy, ponad 3-krotnie szerszy obiekt.

Rzeszów

Rada Miasta i mieszkańcy Nowego Jorku docenili prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc otrzymał dyplom uznania od członka Rady Miasta Nowego Jorku.

Rzeszów

Za nami pokazy na 100-lecie Aeroklubu Polskiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tysiące miłośników lotnictwa miało okazję oglądać podniebne akrobację na 100-lecie Aeroklubu Polskiego.

Rzeszów

32-latka z Rzeszowa z papierosami bez akcyzy. W trakcie przeszukania jej domu znaleziono także marihuanę

RZESZÓW. Szacunkowa wartość ujawnionej kontrabandy wynosi łącznie ok. 50 tys. zł.

Rzeszów

Darmowe bilety dla dzieci i młodzieży. Co zrobić, aby przedłużyć ulgę?

RZESZÓW. Aby starać się ponownie o prawo do ulgi należy przedstawić te same dokumenty co w poprzednim roku.

Reklama