Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Lufthansa podwaja loty z Rzeszowa do Monachium

Dodano: 18.01.2024 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW/JASIONKA. Od wiosny samoloty Lufthansy będą kursować dwa razy dziennie z Portu Lotniczego Rzeszów Jasionka do Monachium. Niemieckie lotnisko oferuje loty niemal na cały świat.

Od 31 marca niemiecki przewoźnik będzie oferował aż 14 połączeń tygodniowo, czyli dwa razy więcej niż do tej pory. Do południowych lotów (11.00 z lotniska Franza Josefa Straussa, na 12.25 w Jasionce oraz 13.00 z Rzeszowa i 14.30 w stolicy Bawarii) Lufthansa dokłada wieczorne połączenie z Niemiec o 21.50 (lądowanie o 23.15) i poranne z Jasionki o 6.05 (w Monachium na 7.35). Rejsy są realizowane samolotami Bombardier CRJ-900, które mogą zabrać na pokład do 90 pasażerów.

Z lotniska w Monachium na wszystkie kontynenty lata ponad 60 linii lotniczych. Pasażerowie z Podkarpacia i ościennych regionów otrzymają pośrednie połączenie do wielu destynacji międzykontynentalnych, takich jak Nowy Jork, Chicago, San Francisco, Waszyngton, Los Angeles, Denver, Boston, Montreal, Toronto, Meksyk, Tokio, Pekin, Szanghaj, Seul, Singapur, Bangkok, Delhi, Kair, Rijad, Dubaj, Duszanbe czy Maskat oraz większości ważnych europejskich portów lotniczych.

Lufthansa jest pierwszym w Europie i czwartym na świecie przewoźnikiem pod względem obsługiwanych klientów. Jest też jednym z założycieli sojuszu lotniczego Star Alliance.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uwaga pasażerowie! Ograniczenia w autobusach komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Kierowca może nie wpuścić Cię do autobusu, na drzwiach będą wisiały kartki odnośnie maksymalnej ilości pasażerów w danym autobusie, a w środku będzie można zajmować tylko wyznaczone miejsca - oto kilka...

Rzeszów

Kwarantanna u Dominikanów. 5 zakonników zakażonych koronawirusem. Apel do wiernych

RZESZÓW. Klasztor ojców Dominikanów w Rzeszowie wydał komunikat, w związku z wystąpieniem u pięciu zakonników zakażenia koronawirusem.

Rzeszów

Firma z Rzeszowa przekaże milion złotych na walkę z koronawirusem

RZESZÓW. Podczas konferencji inwestorskiej Adam Góral, prezes zarządu Asseco Poland, mówił o przeznaczeniu 1 mln zł na wsparcie sektora zdrowia w walce z epidemią.

Rzeszów

Dodatkowy kurs ZTM dla pracowników zakładowych

RZESZÓW. ZTM uruchamia dodatkowy kurs na jednej z linii. Wszystko na życzenie pasażerów.

Rzeszów

Dwie firmy powiększyły swoje tereny na obszarze "Dworzyska"

Kolejne inwestycje w Parku Naukowo-Technologicznym „Rzeszów-Dworzysko”. 

Rzeszów

Na WSIiZ zajęcia odbywają się online

RZESZÓW. Wykładowcy przeprowadzają je z sal uczelni bądź z własnych domów.

Rzeszów

ZTM: Ważne informacje dla pasażerów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. ZTM poinformował o kolejnych zmianach w rozkładzie jazdy, przedłużeniu ważności legitymacji studenckich oraz możliwości zawieszenia biletu okresowego.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa podpisał "Pakt dla przedsiębiorców"

RZESZÓW. Przedsiębiorcy, którzy wynajmują pod działalność lokale komunalne i utracili dochody w związku z epidemią koronawirusa, mogą liczyć na wsparcie miasta.

Reklama