Rzeszów - Wtorek, 16.12.2025
Reklama

Mając 2 promile dojechał z Rzeszowa do Sanoka. Wpadł, bo nie zatrzymał się przed znakiem „Stop”

Dodano: 14.01.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Prawie 2 promile alkoholu miał 26-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował toyotą. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej, po tym jak nie zastosował się do znaku "Stop". Mężczyzna nie posiadał także uprawnień do kierowania, ponieważ stracił je za prędkość.

W piątek po godz. 17, policjanci patrolując ul. Sanocką w Trepczy, zauważyli kierującego toyotą, który nie zastosował się do znaku "Stop".  Pomimo wydanych przez policjantów sygnałów do zatrzymania, kierujący kontynuował jazdę. Zatrzymał swój pojazd dopiero w Sanoku.

Okazało się, że kierowcą toyoty jest 26-letni mieszkaniec Rzeszowa. Podczas sprawdzania w policyjnych bazach ustalono, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Uprawnienia zostały mu zatrzymane prawie rok temu, z powodu przekroczenia dopuszczalnej prędkości.

Zachowanie mężczyzny wskazywało, że może on być nietrzeźwy. Badanie alkomatem, wykazało w jego organizmie niemal 2 promile alkoholu. Policjanci ustalili, że mężczyzna w takim stanie jedzie aż z Rzeszowa. Wraz z nim podróżowała 24-letnia pasażerka. 26-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ma nowego rektora

RZESZÓW. 17 kwietnia 2020 wybrano nowego rektora Politechniki Rzeszowskiej na kadencję 2020-2024. Został nim dr hab. inż. Piotr Koszelnik, prof. PRz. Głosowanie przeprowadzono zdalnie.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszył montaż maseczkomatów

RZESZÓW. Automaty ze środkami ochrony osobistej pojawią się w kilku lokalizacjach na terenie naszego miasta. Pierwszy z nich już jest.

Rzeszów

Pędził 155 km/h w miejscu gdzie obowiązywało 70 km/h. Miał zakaz prowadzenia

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 22-latka, których przekroczył dozwoloną prędkość o 85 km/h. Jak się okazało, mężczyzna miał jeszcze kilka innych wykroczeń na sumieniu.

Rzeszów

Uszkodził biletomat w autobusie MPK. Poszukuje go policja

RZESZÓW. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który jest podejrzewany o uszkodzenie biletomatu mobilnego w autobusie MPK.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa zwalnia rodziców z opłaty za żłobek

RZESZÓW. Rodzice dzieci uczęszczających do miejskich żłobków, będą zwolnieni z opłat za okres, w którym placówki są zamknięte z powodu pandemii koronawirusa.

Rzeszów

Bilet na autobus kupisz bezdotykowo. ZTM testuje nowe kasowniki

RZESZÓW. Szykują się duże zmiany w systemie płatności za bilety komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Na 2 dni zamkną ul. Jana Pawła II. Zmiana rozkładu jazdy linii nr 12

RZESZÓW. ZTM poinformował o czasowej zmianie rozkładu jazdy autobusu linii nr 12, w związku z pracami budowlanymi na ul. Jana Pawła II.

Rzeszów

Biedronki czynne do północy lub całodobowo [LISTA]

RZESZÓW. Do 18 kwietnia sklepy sieci Biedronka będą czynne do godz. 24:00 lub całodobowo.

Reklama