Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Mężczyzna przygnieciony przez traktor. Interweniował śmigłowiec LPR

Dodano: 23.04.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

PODKARPACIE. Podczas prac polowych, 54-letni mężczyzna został przygnieciony przez traktor. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 11:00 w miejscowości Lecka w powiecie rzeszowskim. Jak wynikało ze zgłoszenia jakie otrzymał dyżurny rzeszowskiej komendy, podczas wykonywanych prac polowych, 54-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustali wstępnie, że do wypadku doszło w momencie kiedy kierujący ciągnikiem usiłował usunąć usterkę przy zapalonym silniku. W pewnym momencie traktor samoczynnie ruszył, przejeżdżając po 54-latku, a następnie po przejechaniu kilkudziesięciu metrów, uderzył w drzewo.

Obecni na miejscu świadkowie wezwali pomoc. Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannego do szpitala.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Walka o parking trwa. Ratusz skieruje sprawę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego

RZESZÓW. Decyzją sejmiku województwa podkarparpackiego parking dla pojazdów przewożących odpady niebezpieczne znajdzie się przy ul. Ciepłowniczej.

Rzeszów

Z rzeszowskich przystanków znikną reklamy

RZESZÓW. ZTM przestaje dzierżawić miejsca reklamowe na przystankach.

Rzeszów

Zaginionego 80-latka odnaleźli dzielnicowi z Nowego Miasta

RZESZÓW. 80-latek był z siostrą w przychodni przy ul. Seniora, gdzie miał wizytę u lekarza.

Rzeszów

Chińczycy zainteresowani budową drogi S19 z Rzeszowa do Babicy. Złożyli ofertę na 1,1 mld zł

RZESZÓW. W przetargu udział wzięło sześć firm i tylko oferta chińskiego wykonawcy wpisuje się w zamierzenia finansowe GDDKiA.

Rzeszów

Mają doradzać władzom miasta w sprawach infrastruktury pieszo-rowerowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 lutego w siedzibie Urban Lab przy ul. 3 maja o godz. 16.00.

Rzeszów

Kraków może dać władzom Rzeszowa lekcję, jak skutecznie uczyć dzieci ekologii

RZESZÓW. Przy krakowskich szkołach powstaną ogrody z drobnymi uprawami. Projekt ma na dzień dzisiejszy charakter pilotażowy

Rzeszów

Pierwsi uczniowie zaczną edukacje w szkole na Drabiniance w 2023 roku

RZESZÓW. Już w lutym ma ruszyć przetarg na budowę Zespołu Oświatowego na osiedlu Drabinianka. 

Reklama