Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Mężczyźni kradli w jednej z drogerii w Rzeszowie. Teraz grozi im 5 lat pozbawienia wolności

Dodano: 15.01.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież kosmetyków. W grudniu okradli oni jedną z drogerii w Rzeszowie. Skradzione kosmetyki sprzedali napotkanym osobom. Za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawę kradzieży kosmetyków wyjaśniali policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Do kradzieży doszło w grudniu, jednak policjanci zostali zawiadomieni o niej dopiero w ubiegłą środę. Dwóch nieznanych sprawców, z drogerii mieszczącej się w jednym z centrów handlowych przy ulicy Rejtana, ukradło kosmetyki o wartości około 1200 złotych.

Funkcjonariusze przyjęli zawiadomieni o przestępstwie i rozpoczęli ustalanie podejrzanych. Na podstawie zebranych informacji kryminalni z rzeszowskiej komendy wytypowali podejrzanych. Okazali się nimi dwaj mężczyźni, mieszkańcy Rzeszowa. W ubiegły czwartek funkcjonariusze zatrzymali pierwszego podejrzanego, 36-letniego mężczyznę. W piątek zatrzymali jego 24-letniego wspólnika.

Jak ustalili policjanci, skradzione w sklepie perfumy mężczyźni, jeszcze w tym samym dniu, sprzedali po zaniżonej cenie przypadkowym osobom. Obydwaj podejrzani przyznali się do winy. Policjanci przedstawili im zarzuty kradzieży dokonanej wspólnie i w porozumieniu.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Projekty przestrzeni wspólnych w Millenium Hall. Konkurs rozstrzygnięty [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Rozstrzygnięto konkurs dla studentów architektury Politechniki Rzeszowskiej dotyczący zaprojektowania przestrzeni wspólnych w Millenium Hall. 

Rzeszów

Zderzenie dwóch bmw przy rondzie Kuronia. Jedna osoba nie żyje

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godz. 22:00 na ul. Rzecha w Rzeszowie. W zderzeniu dwóch samochodów zginął kierowca jednego z nich.

Rzeszów

Basen przy ul. Matuszczaka ma już prawie rok. W weekend urodziny, promocje i maraton pływacki

RZESZÓW. Z okazji zbliżających się urodzin, przygotowano liczne atrakcje dla miłośników wody i sportów wodnych.

Rzeszów

Ul. Grunwaldzka w remoncie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa przebudowa ostatniej części miejskiego deptaka. Remont ul. Grunwaldzkiej ma zakończyć się w drugiej połowie 2024 r. 

Rzeszów

Ponad 1000 nowych drzew w Rzeszowie

RZESZÓW. Już ponad 500 drzew posadzono tej jesieni w Rzeszowie. Do końca listopada przybędzie prawie drugie tyle. Drzewa sadzone są m.in. przy ulicach: Krogulskiego, Podkarpackiej, Rejtana, Krajobrazowej.

Rzeszów

WSIiZ rusza z podcastami. Udostępniono pierwsze 4 odcinki

RZESZÓW. Od 16 listopada 2023 r. spotkania i wykłady otwarte organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie są dostępne on-line jako podcasty.

Rzeszów

Chłopak, który zaatakował 12-latkę, trafił do schroniska dla nieletnich

RZESZÓW. 16-latek, który w poniedziałek zaatakował nożem 12-letnią dziewczynę, został umieszczony w schronisku dla nieletnich na okres 3 miesięcy.

Rzeszów

Tak ma wyglądać Aula Miejska przy ratuszu. Konkurs rozstrzygnięty [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Rozstrzygnięto konkurs na projekt Auli Miejskiej w Rzeszowie, która ma powstać w sąsiedztwie ratusza. Zwyciężyła koncepcja architekta z Warszawy - Karola Żurawskiego i jego zespołu. Mamy dla Was wizualizacje zwycięskiego projektu,...

Reklama