Rzeszów - Czwartek, 22.05.2025
Reklama

Miasto wyremontuje ul. Różaną oraz ul. Kosynierów

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rozpoczął się przetarg na wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie ul. Różanej oraz ul. Kosynierów. Prace na ulicach mają zakończyć się do 31 lipca 2019 roku.

W przypadku ul. Różanej, której koszt remontu wg. założeń Miejskiego Zarządu Dróg nie przekroczy kwoty 229 tys. zł, przebudowa wiąże się z ułożeniem nowej nawierzchni jezdni oraz nawierzchni chodnika.

Na remont ulicy Kosynierów zarezerwowano w budżecie 146 tys. zł. Planowo zakres robót obejmie m.in. wymianę krawężników, wykonanie nawierzchni jezdni oraz miejsc postojowych oraz wymianę i regulację studzienek.

Otwarcie ofert odbędzie się 26 i 27 lutego. Pierwszeństwo w tej kwestii ma ul. Kosynierów. Prace wykonywane na ww. ulicach mają zakończyć się w tym samym terminie, tj. 31 lipca 2019 roku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz Polska-Portugalia. Będą bezpłatne wejściówki

RZESZÓW. 9 września 2019 r. odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji mężczyzn U-20 Polska – Portugalia.

Rzeszów

Koniec utrudnień na wiadukcie Śląskim

RZESZÓW. „Wczoraj zakończyły się pracę” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Za kilka dni rusza głosowanie na projekty Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

RZESZÓW. 30 sierpnia 2019 r. rozpocznie się głosowanie na projekty do realizacji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. 

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie centrum tenisowe? W Ratuszu trwają rozmowy

RZESZÓW. W Ratuszu trwają rozmowy odnośnie stworzenia centrum tenisowego.

Rzeszów

Koduj z Gigantami! Piąta edycja darmowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży

Młodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił poznając programy takie jak Scratch, Kodu czy AppInventor...

Rzeszów

Wprowadzenie opłat na parkingu lotniska w Jasionce od 21 sierpnia br.

RZESZÓW. Łączna ilość miejsc parkingowych wyniesie 857.

Reklama