Rzeszów - Piątek, 19.09.2025
Reklama

Millenium Hall świętuje 9 urodziny. W sobotę punkt kulminacyjny obchodów

Dodano: 15.10.2020 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 9 Urodziny Millenium Hall trwają, a punkt kulminacyjny urodzin już w tą sobotę, podczas której odbędzie się coś specjalnego – Beauty Birthday – spotkania z ekspertami z dziedzin: mody, urody i zdrowia. Wielka urodzinowa akcja rabatowa w dniach 16 i 17 października. A także,  dla najmłodszych Klientów centrum handlowe przygotowało konkursy z nagrodami,  mini koło fortuny, beauty fotobudkę  oraz animacje i warsztaty kreatywne.
 
Cały październik w Millenium Hall jest miesiącem urodzinowym, na który składa się szereg atrakcji kierowanych do bardzo różnych gustów, a także osób w różnym wieku. ,,Wystawa jakiej nie było - BEKSIŃSKI” to wydarzenie symboliczne dla czasu w którym się odbywa, ale też będące przesłaniem oraz lekcją języka polskiego i malarstwa. Połączenie spektaklu multimedialnego, 3D z autentycznymi pracami dotąd nie pokazywanymi jest innowacyjnym podejściem do twórczości geniusza Zdzisława Beksińskiego. Dla innego postrzegania świata i kontestacji  przyszłości centrum zaprasza na interaktywną wystawę robotów – Robopark. Odbyły się też koncerty i kiermasze np. Podczas festiwalu Natchnieni Bieszczadem będącego przeniesieniem w pewnym sensie Bieszczad na centralny skwer Millenium Hall.
 
Punktem kulminacyjnym obchodów 9 urodzin Millenium Hall będzie Beauty Birthday już w tą sobotę 17 października, będzie poświęcony tematyce Mody, Urody i Zdrowia.  Podczas eventu odbędzie się mnóstwo spotkań z ekspertami, specjalistami, lekarzami, pokazów mody, makijażów, fryzur, a także całodzienne bezpłatne konsultacje z lekarzami i beauty ekspertami. Nie zabraknie również prezentów, nagród i voucherów oraz słodkiego zakończenia dnia - urodzinowego tortu, którym poczęstujemy naszych Klientów. Spotkania z beauty ekspertami między innymi z Kliniki La Perla, salonu Wszystkim wBrew, perfumerii Douglas, lekarzami z Kliniki La Perla m.in. dr Agata Szcześniak, dr med. Łukasz Jurski oraz specjalistami z Centrum Chorób Piersi Pro-Familia.
Reklama
Kto jeszcze będzie?

- Jarosław Szado stylista
- Kalina Ben Sira prezes Kliniki La Perla, beauty expert "Pytanie na Śniadanie"
- Justyna Muchacka stylistka, właścicielka salonów: May Way Concept Store, Liu Jo, Marella, Made in M
- Ewelina Dec projektantka, właścicielka salonu Atelier Alette
- Agnieszka Bereś ambasador Calligraphy Cut, właścicielka salonu The Stylist

Będziemy świętować nie tylko 9 urodziny Millenium Hall, ale też 4 urodziny rzeszowskiej Kliniki La Perla z tej okazji będzie można zdobyć voucher na zabiegi w klinice.

„Nasze zdrowie to nasza siła. Bądź świadoma - badaj piersi!”. Pod takim hasłem ruszyła kampania społeczna Centrum Chorób Piersi PRO-FAMILIA, którą wspierają znane i cenione kobiety związane z Rzeszowem. Wspieramy tą kampanię i włączamy się do niej. Podczas Beauty Day odbędą się bezpłatne konsultacje z lekarzami w tematyce chorób piersi, będą z nami: onkolog, radiolog, ginekolog oraz ambasadorki kampanii.

Beauty Birthday  już 17 października w strefie eventowej między Pizza Hut a Sephora, w godzinach od 10:00 do 18:00. Panele dyskusyjne z ekspertami w godzinach: 15:00, 16:00, 17:00.

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych i dla nich specjalnie: fotobudka ze strefą beauty, urodzinowa piniata, wypełniona cukierkami i upominkami, kącik łasucha, pokaz baniek mydlanych (bańki dymne, bańki lodowe, zamykanie w bańce), najdłuższa kolorowanka aż 10-metrowa, koło fortuny z nagrodami, strefa animacji dla dzieci oraz kreatywne warsztaty.

Należy podkreślić, że urodziny Millenium Hall to w zdecydowanej większości przede wszystkim urodziny naszych salonów, które również przygotowały wiele atrakcji dla swoich klientów - urodzinowa akcja rabatowa Millenium Hall z mega rabatami, która odbędzie się w dniach 16 i 17 października, lista rabatów będzie dostępna już wkrótce.

 
Źródło: informacja prasowa
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Odsłonięto tabliczkę z nazwą ulicy im. Wrzesława Romańczuka

RZESZÓW. Ulica znajduje się w rejonie Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. przy ul. Lwowskiej i łączy ulice Niemierskiego i Armii Krajowej.

Rzeszów

WSPiA organizuje cykl wykładów otwartych dla uczniów szkół średnich

RZESZÓW. Poruszone podczas spotkań tematy będą dotyczyć m.in. wojny, dezinformacji, kryminalistyki i kryminologii, praw człowieka, ekonomii czy psychologii. 

Rzeszów

CM Medyk otworzyło przychodnię dla uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. Centrum Medyczne Medyk uruchomiło przychodnię dla uchodźców z Ukrainy. Obiekt funkcjonuje na terenie Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu, w nocy z 26 na 27 marca 2022 r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej powstanie mural upamiętniający Ignacego Łukasiewicza

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska ogłosiła konkurs na projekt muralu inspirowanego osiągnięciami Ignacego Łukasiewicza – patrona uczelni. Prace można nadsyłać do 22 kwietnia 2022 r.

Rzeszów

Na Uniwersytecie Rzeszowskim powstały pokoje wyciszeń

RZESZÓW. Pomieszczenia te służą do wewnętrznego wyciszenia się i uspokojenia. 

Rzeszów

Jest umowa na rozbudowę rzeszowskiego łącznika autostrady A4

RZESZOW. Władze Powiatu Rzeszowskiego podpisały z firmą STRABAG umowę na I etap rozbudowy rzeszowskiego łącznika autostrady A4. Prace rozpoczną się już tej wiosny. Inwestycja ma być gotowa w czerwcu 2023 roku.

Rzeszów

VI Podkarpackie Targi Edukacyjnie ponownie w Rzeszowie

RZESZÓW. Hasło tegorocznej edycji Podkarpackich Targów Edukacyjnych brzmi „Ósmoklasisto, przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro!”.

Reklama