Rzeszów - Piątek, 05.09.2025
Reklama

Millenium Hall świętuje 9 urodziny. W sobotę punkt kulminacyjny obchodów

Dodano: 15.10.2020 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 9 Urodziny Millenium Hall trwają, a punkt kulminacyjny urodzin już w tą sobotę, podczas której odbędzie się coś specjalnego – Beauty Birthday – spotkania z ekspertami z dziedzin: mody, urody i zdrowia. Wielka urodzinowa akcja rabatowa w dniach 16 i 17 października. A także,  dla najmłodszych Klientów centrum handlowe przygotowało konkursy z nagrodami,  mini koło fortuny, beauty fotobudkę  oraz animacje i warsztaty kreatywne.
 
Cały październik w Millenium Hall jest miesiącem urodzinowym, na który składa się szereg atrakcji kierowanych do bardzo różnych gustów, a także osób w różnym wieku. ,,Wystawa jakiej nie było - BEKSIŃSKI” to wydarzenie symboliczne dla czasu w którym się odbywa, ale też będące przesłaniem oraz lekcją języka polskiego i malarstwa. Połączenie spektaklu multimedialnego, 3D z autentycznymi pracami dotąd nie pokazywanymi jest innowacyjnym podejściem do twórczości geniusza Zdzisława Beksińskiego. Dla innego postrzegania świata i kontestacji  przyszłości centrum zaprasza na interaktywną wystawę robotów – Robopark. Odbyły się też koncerty i kiermasze np. Podczas festiwalu Natchnieni Bieszczadem będącego przeniesieniem w pewnym sensie Bieszczad na centralny skwer Millenium Hall.
 
Punktem kulminacyjnym obchodów 9 urodzin Millenium Hall będzie Beauty Birthday już w tą sobotę 17 października, będzie poświęcony tematyce Mody, Urody i Zdrowia.  Podczas eventu odbędzie się mnóstwo spotkań z ekspertami, specjalistami, lekarzami, pokazów mody, makijażów, fryzur, a także całodzienne bezpłatne konsultacje z lekarzami i beauty ekspertami. Nie zabraknie również prezentów, nagród i voucherów oraz słodkiego zakończenia dnia - urodzinowego tortu, którym poczęstujemy naszych Klientów. Spotkania z beauty ekspertami między innymi z Kliniki La Perla, salonu Wszystkim wBrew, perfumerii Douglas, lekarzami z Kliniki La Perla m.in. dr Agata Szcześniak, dr med. Łukasz Jurski oraz specjalistami z Centrum Chorób Piersi Pro-Familia.
Reklama
Kto jeszcze będzie?

- Jarosław Szado stylista
- Kalina Ben Sira prezes Kliniki La Perla, beauty expert "Pytanie na Śniadanie"
- Justyna Muchacka stylistka, właścicielka salonów: May Way Concept Store, Liu Jo, Marella, Made in M
- Ewelina Dec projektantka, właścicielka salonu Atelier Alette
- Agnieszka Bereś ambasador Calligraphy Cut, właścicielka salonu The Stylist

Będziemy świętować nie tylko 9 urodziny Millenium Hall, ale też 4 urodziny rzeszowskiej Kliniki La Perla z tej okazji będzie można zdobyć voucher na zabiegi w klinice.

„Nasze zdrowie to nasza siła. Bądź świadoma - badaj piersi!”. Pod takim hasłem ruszyła kampania społeczna Centrum Chorób Piersi PRO-FAMILIA, którą wspierają znane i cenione kobiety związane z Rzeszowem. Wspieramy tą kampanię i włączamy się do niej. Podczas Beauty Day odbędą się bezpłatne konsultacje z lekarzami w tematyce chorób piersi, będą z nami: onkolog, radiolog, ginekolog oraz ambasadorki kampanii.

Beauty Birthday  już 17 października w strefie eventowej między Pizza Hut a Sephora, w godzinach od 10:00 do 18:00. Panele dyskusyjne z ekspertami w godzinach: 15:00, 16:00, 17:00.

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych i dla nich specjalnie: fotobudka ze strefą beauty, urodzinowa piniata, wypełniona cukierkami i upominkami, kącik łasucha, pokaz baniek mydlanych (bańki dymne, bańki lodowe, zamykanie w bańce), najdłuższa kolorowanka aż 10-metrowa, koło fortuny z nagrodami, strefa animacji dla dzieci oraz kreatywne warsztaty.

Należy podkreślić, że urodziny Millenium Hall to w zdecydowanej większości przede wszystkim urodziny naszych salonów, które również przygotowały wiele atrakcji dla swoich klientów - urodzinowa akcja rabatowa Millenium Hall z mega rabatami, która odbędzie się w dniach 16 i 17 października, lista rabatów będzie dostępna już wkrótce.

 
Źródło: informacja prasowa
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rośnie nowa część szkoły przy ul. Miodowej w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Miodowej. W nowej części znajdą się m.in. 12 sal lekcyjnych, sala komputerowa, dwie świetlice i biblioteka z czytelnią. Na jakim etapie są prace?

Rzeszów

Rusza kolejny etap odmulania rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. Podpisano umowę na realizację kolejnego etapu odmulania rzeszowskiego zalewu. Będzie to kontynuacja działań mających na celu „przywrócenie zbiornikowi jego pełnej funkcjonalności, poprawę bezpieczeństwa powodziowego oraz zwiększenie jego znaczenia przyrodniczo-rekreacyjnego”.

Rzeszów

Rozbudowa rzeszowskiego „Elektronika” na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwają prace wykończeniowe przy rozbudowie Zespołu Szkół Elektronicznych na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Roboty obejmują budowę nowej części szkoły oraz remont istniejącego budynku.

Rzeszów

34. Rajd Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu, objazdy autobusów

RZESZÓW. W dniach 7 - 9 sierpnia 2025 roku, na terenie Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego, odbędzie się Marma 34. Rajd Rzeszowski. Trasa rajdu będzie przebiegała ulicami Rzeszowa, drogami gminy Boguchwała i gminy...

Rzeszów

Postęp prac na budowie połączenia al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Trwa budowa drogi, połączy al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego. Jej koszt ponad 44 mln zł. Prace mają zakończyć się grudniu tego roku. Wiemy na jakim etapie jest realizacja inwestycji.

Rzeszów

Nowy mural ozdobił ścianę budynku w centrum Rzeszowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia odsłonięto mural z portretem związanego z Rzeszowem aktora Zdzisława Kozienia. Malowidło nawiązuje do roli porucznika Zubka w „07 zgłoś się”.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana tymczasowej organizacji ruchu na ul. Powstańców Listopadowych

RZESZÓW. 11 sierpnia 2025 roku zamknięte zostanie skrzyżowanie ul. Powstańców Listopadowych z nowobudowaną ul. Krzyżanowskiego. Jest to związane z realizacją kolejnego etapu budowy połączenia al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego.

Rzeszów

PCLA pnie się w górę. Co dzieje się na budowie? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Budowa Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki idzie pełną parą. Obiekt przy ul. Wyspiańskiego rośnie w oczach. Ratusz przekazał najnowsze informacje na temat postępu prac.

Reklama