Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Miłosz Świetlik Skierski z Rzeszowa z szansą na Eurowizję Junior

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Młody wokalista z Rzeszowa, Miłosz Świetlik Skierski, ma szansę reprezentować Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu. W czwartek gościł w rzeszowskim ratuszu.

 - Bohaterem dzisiejszego spotkania jest Miłosz Świetlik Skierski, który wygrał odcinek Szansy na sukces i ma ogromną szanse na reprezentować podkarpacie na Eurowizji Junior w Paryżu - mówił podczas wczorajszej konferencji Konrad Fijołek Prezydent Miasta Rzeszowa.

Miłosz Świetlik Skierski to podopieczny Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, który od 7 lat pod kierunkiem Anny Czenczek rozwija talent wokalny, biorąc udział w wielu autorskich projektach, warsztatach i nagraniach. Uczestniczył i odnosił sukcesy w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki w kraju i za granicą. Miłosz wygrał 2. odcinek „Szansy na sukces Eurowizja Junior” , dzięki któremu dostał się do finału programu.  Podczas specjalnego wydania Szansy na sukces, który odbędzie się 26 września o godzinie 15.15 na antenie programu 2 Telewizji Polskiej, zostanie wybrany finalista, który będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu.
Reklama
- Marzę o tym aby zaśpiewać w finale w Paryżu. Jeśli się nie uda to i tak dla mnie jest to już wspaniała przygoda. Bardzo proszę wszystkich o oddanie na mnie swojego głosu – mówił Miłosz.
-Dziękujemy Panu Prezydentowi za zaproszenie i wsparcie. Poziom dzieci jest już bardzo wysoki, więc decydować będą niuanse - mówiła mama Miłosza.

-Pod okiem Anny Czenczek kolejne talenty wyfruwają w świat. Będziemy chcieli wywołać jak największy szum wokół występu Miłosza, zatem zwracamy się do wszystkich o śledzenie występu Miłosza i nie szczędzenie energii na wysyłanie SMS-ów - powiedział prezydent.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Głogów Małopolski gra z Orkiestrą. Na mieszkańców czeka moc atrakcji

GŁOGÓW MŁP. W programie m.in. koncerty, licytacje, morsowanie, bezpłatne badania profilaktyczne...

Rzeszów

Rusza stały punkt kontroli autokarów przy hali Podpromie

RZESZÓW. Policjanci wspólnie z pracownikami Inspekcji Transportu Drogowego będą kontrolować autokary i pojazdy przewożące dzieci i młodzież na wycieczki.

Rzeszów

Od poniedziałku zamknięty przejazd przy hali Podpromie

RZESZÓW. Od poniedziałku, 16 stycznia przez cały tydzień zamknięty będzie przejazd łączący ul. Lenartowicza z drogą przy hali Podpromie.

Rzeszów

Zostań "Kosmicznym Pomagaczem". Wesprzyj zakup kombinezonów rehabilitacyjnych dla dzieci z Rzeszowa i okolic

RZESZÓW. Fundacja "Mały Wielki Krok" prowadzi zbiórkę środków na zakup specjalistycznych kombinezonów, dzięki którym jej podopieczni będą mogli kontynuować rehabilitację.

Rzeszów

Tragiczny finał poszukiwań 67-latka z Rzeszowa

​RZESZOW. Wczoraj w Krasnem przypadkowa osoba natrafiła na zwłoki mężczyzny. Okazało się, że to ciało zaginionego w listopadzie ubiegłego roku 67-latka z Rzeszowa.

Rzeszów

Tak będzie wyglądała ulica Grunwaldzka po przebudowie [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Gotowy jest już projekt przebudowy ulicy Grunwaldzkiej. Na wniosek prezydenta Konrada Fijołka uzupełniono go o drzewa, które zostaną posadzone wzdłuż kamienic. Wizualizacje możecie zobaczyć pod artykułem.

Rzeszów

XIX Targi Ślubne już 5 lutego w Hali Podpromie w Rzeszowie. Bilety online taniej!

To już dziewiętnasta edycja wydarzenia organizowanego przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i firmę Sagier.

Rzeszów

Rozbudowa Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie

RZESZÓW. Rozpoczął się kolejny etap rozbudowy Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

Reklama