Rzeszów - Wtorek, 07.04.2026
Reklama

Młodociany „diler” został zatrzymany przez policjanta w cywilu na rzeszowskich bulwarach

Dodano: 18.09.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie
fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. W dzień wolny od pracy jeden z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie napotkał młodego sprzedawcę narkotyków, na bulwarach w Rzeszowie. Młody przestępca prosił nieznajomego, by upewnił się, że na moście nie ma policjantów.

W poniedziałek o 3 nad ranem na Komendę Miejskiej Policji w Rzeszowie zostało podane zgłoszenie o młodocianym przestępcy, zatrzymanym na bulwarach od strony ul. Naruszewicza przez funkcjonariusza z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie. Policjant w trakcie swojego dnia wolnego, napotkał wraz z członkiem rodziny podejrzanego 18-latka, który poprosił go o przysługę, w zamian za „działkę” marihuany. Mężczyzna miał sprawdzić czy na moście, przez który przechodzili widać jakichś policjantów. Funkcjonariusz ze Strzyżowa dopytał się „dilera” o pozostałe towary jakie posiadał. Okazało się, że oprócz marihuany nastolatek miał również mefedron oraz leki psychotropowe bez ważnej recepty.

Po potwierdzeniu wszystkich informacji wyjawił 18-latkowi, że sam jest policjantem po czym zatrzymał go. Chłopak pomimo początkowego niedowierzania nie stawiał oporu i czekał na przyjazd mundurowych. Za posiadanie niedozwolonych substancji grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

50 kamer internetowych dla rzeszowskich szkół

RZESZÓW. Dziesięć szkół podstawowych w Rzeszowie otrzyma kamery internetowe FullHD z wbudowanymi mikrofonami, które mają ułatwić naukę zdalną.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę z Centrum Medycznym MEDYK

RZESZÓW. Od 1 grudnia br., na terenie uczelni zacznie działać przchodnia akademicka. 

Rzeszów

Na stacji Rzeszów Główny testują windy i ruchome schody. Wielka inwestycja na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Prace przy przebudowie stacji Rzeszów Główny idą szybciej niż zakładano.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Kamieniu. Nie żyje 85-letnia piesza

RZESZÓW. Po godz. 6:00 w Kamieniu doszło do potrącenia 85-letniej kobiety. Piesza zginęła na miejscu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Rzeszów

Dwoje mieszkańców Rzeszowa oszukanych metodą "na policjanta"

RZESZÓW. 80-letni mężczyzna i 61-letnia kobieta – mieszkańcy Rzeszowa -  padli ofiarą oszustów. Policjanci apelują o rozwagę.

Rzeszów

Obchody Święta Niepodległości w Rzeszowie

RZESZÓW. Ze względu na pandemię, obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będą miały skromniejszy charakter.

Rzeszów

W rejonie Lisiej Góry powstanie szalet miejski?

RZESZÓW. „W imieniu mieszkańców Rzeszowa, tak licznie wypoczywających na terenach rekreacyjnych w pobliżu Lisiej Góry, proszę o postawienie toalety kontenerowej” – interpeluje radna Miasta Rzeszowa, Danuta Solarz.

Rzeszów

Wiemy, kto wykona oświetlenie świąteczne Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę świątecznego oświetlenia w Rzeszowie.

Reklama