Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Modern Home. Targi nowoczesnego budownictwa w hali Podpromie

Dodano: 21.03.2025 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl / Zdjęcie domu Pixabay
fot. RESinet.pl / Zdjęcie domu Pixabay

RZESZÓW. Ponad 70 firm zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Nowoczesnego Budownictwa, które odbędą się w ten weekend w hali Podpromie. W programie wydarzenia przewidziano również prelekcje dotyczące procesu budowy domu.

Targi Modern Home dedykowane są osobom ceniącym sobie nowoczesny styl życia w komfortowych warunkach. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze technologie, materiały, rozwiązania i trendy w nowoczesnym i energooszczędnym budownictwie.

Swoją ofertę przedstawi ponad 70 firm, a odwiedzający wydarzenie będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi produktami jak również skorzystać ze specjalnych rabatów i bonusów targowych.

W trakcie targów, Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w specjalnej strefie będzie prowadziła bezpłatne porady inżynierów z różnych dziedzin. Z kolei na stosiku firmy Elements,  będzie funkcjonowała specjalna strefa architekta, gdzie bezpłatnie będzie można skonsultować się i porozmawiać z projektantami wnętrz.

Reklama

W drugi dzień targów zaplanowano prelekcje prowadzone przez Podkarpacką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa i będą dotyczyć procesu inwestycyjnego budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz dowiemy się jakie mamy obowiązki związane z jego utrzymaniem. Prelekcja rozpocznie się o godz. 11:30.

Swoją prelekcję przedstawi również Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie odnośnie Projektu Doradztwa Energetycznego

Targi Nowoczesnego Budownictwa MODERN HOME odbędą się w dniach 22-23 marca 2025 r. w hali Podpromie. Godziny zwiedzania:
- sobota: 10.00 – 17.00
- niedziela: 10.00 – 16.00.

Wstęp na targi dla zwiedzających jest BEZPŁATNY.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

14. edycja kultowej konferencji InternetBeta

RZESZÓW. Trzydniowe wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 września 2022 r. w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Rzeszów

Policjanci z rzeszowskiej drogówki mają nowe motocykle BMW

RZESZÓW. Funkcjonariusze od piątku patrolują na nich drogi Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Przejazd kolejowy na ul. Langiewicza zamknięty do 26 sierpnia

RZESZÓW. Do piątku potrwają prace prowadzone na przejeździe kolejowym na ul. Langiewicza w Rzeszowie.

Rzeszów

Włamał się do mieszkania, wziął prysznic i zrobił sobie kanapki

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci pracowali nad wyjaśnieniem nietypowej kradzieży, do której doszło w jednym z mieszkań w Rzeszowie.

Rzeszów

Kolejne przystanki autobusowe będą modernizowane

RZESZÓW. 77 kolejnych przystanków autobusowych zostanie przebudowanych w Rzeszowie. Staną przy nich nowe wiaty z podświetlanym rozkładem jazdy. Nowa nawierzchnia zatoczek będzie betonowa.

Rzeszów

Dodatek węglowy. Gdzie w Rzeszowie złożysz wniosek?

RZESZÓW.Od środy w Rzeszowie działa punkt, w którym przyjmowane są wnioski o wypłatę dodatku węglowego.

Rzeszów

Prace na ul. Matysowskiej wydłużone o jeden dzień

RZESZÓW. W czwartek na ul. Matysowskiej w Rzeszowie kontynuowane będą prace przy układaniu nawierzchni. W związku z tym nadal obowiązywać będzie zmieniony rozkład jazdy autobusów komunikacji publicznej.

Reklama