Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

MOPS w Rzeszowie pomoże osobom objętym kwarantanną

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Uruchomiono dwa numeru do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie, pod które mogą dzwonić osoby potencjalnie zarażone koronawirusem.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osobom samotnym, objętym kwarantanną. Uruchomione zostały dwa numery telefonu, dzięki którym możemy poprosić pracownika MOPS-u o zrobienie zakupów czy zakup leków.

Dwa numery to: 17 853 26 18 oraz 853 57 53. Pracownicy MOPS-u  będą dostępni do dyspozycji osób objętych kwarantanną od  godz. 7.30 do 15.30.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

WSPiA zainaugurowała nowy rok akademicki

RZESZÓW. Bez udziału zaproszonych gości, studentów i pracowników – tak wyglądała w tym inauguracja 26. roku akademickiego w najstarszej niepublicznej uczelni na Podkarpaciu.

Rzeszów

Zbiórka niebezpiecznych odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 19 do 23 października 2020 r. na terenie miasta odbędzie się zbiórka odpadów niebezpiecznych.

Rzeszów

Nowe limity pasażerów w MPK. Ile osób wsiądzie do autobusu?

RZESZÓW. W związku z obowiązującymi od dziś nowymi zasadami, autobusami może podróżować ograniczona liczba osób. Ile pasażerów może wsiąść do poszczególnych modeli pojazdów rzeszowskiej komunikacji miejskiej?

Rzeszów

Wypadek w Krasnem. Jeden z kierowców miał ponad 2 promile alkoholu

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia dwóch samochodów, do którego doszło w czwartek w Krasnem. W wypadku ucierpiało dwie osoby. Jeden z kierowców był pijany.

Rzeszów

Lufthansa wznawia loty z Rzeszowa do Monachium

RZESZÓW. Od 25 października br. wracają bezpośrednie połączenia Lufthansy z Rzeszowa do Monachium. 

Rzeszów

36-latek zabił swojego ojca. Grozi mu kara dożywocia

RZESZÓW. 36-letni mieszkaniec Rzeszowa usłyszał zarzut zabójstwa swojego 57-letniego ojca. Grozi mu kara dożywocia.

Rzeszów

Oświetlą kolejne ścieżki rowerowe nad Wisłokiem

RZESZÓW. Dobra wiadomość dla rowerzystów. Miasto zamierza oświetlić ponad 3 km ścieżek rowerowych wzdłuż Wisłoka. Ruszyły poszukiwania wykonawcy, który podejmie się zadania.  

Rzeszów

Rzeszów w czerwonej strefie. Od soboty nowe obostrzenia

RZESZÓW. 11 miast wojewódzkich, w tym Rzeszów od soboty 17 października 2020 r. znajdzie się w strefie czerwonej.  Od tego dnia będą również obowiązywały nowe zasady w strefach żółtych i czerwonych. Co...

Reklama