Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Na 27. Finał WOŚP w Rzeszowie mieszkańcy mogą dojechać zabytkowym autobusem

Dodano:

fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
RZESZÓW. 13 stycznia ulicami Rzeszowa jeździć będzie Jelcz PR 110U, który za darmo dowozić będzie na rzeszowski Rynek.

Z okazji 27 Finał WOŚP w Rzeszowie na rzeszowski Rynek będzie kursował specjalny autobus! Jelcz PR110U z 1982 roku został wyremontowany w MPK Rzeszów i przywrócony do stanu fabrycznego.

Na przejazd wyznaczoną trasą (wg mapki poniżej) nie trzeba będzie mieć biletu - w autobusie znajdować się będą wolontariusze WOŚP, którzy będą zbierać dobrowolne datki w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autobus wykona sześć kursów, o 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00. Jelcz swoja trasę rozpocznie od przystanku Słowackiego Rynek, następnie skieruję się na al. Piłsudskiego, następnie wjedzie na al. Rejtana, a z al. Powstańców Warszawy skręci w ul. Hetmańską kierując się w stronę przystanku początkowego. Przejechanie tej trasy zajmie ok. 30 min.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pogrzeb Tadeusza Ferenca. Utrudnienia w ruchu, telebimy i specjalne autobusy dla mieszkańców

RZESZÓW. Uroczystości pogrzebowe Tadeusza Ferenca odbędą się w najbliższy piątek, 2 września 2022 r.

Rzeszów

Zielone światło dla budowy nowoczesnego punktu zbiórki odpadów

RZESZÓW. Na osiedlu Zwięczyca ma powstać trzeci w mieście Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Miasto chce wyposażyć go w ścieżkę edukacyjną oraz punkt renowacji mebli.

Rzeszów

Kopiec Konfederatów Barskich z planem zagospodarowania przestrzennego

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji rzeszowscy radni jednomyślnie przyjęli projekt planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu Kopca Konfederatów Barskich. Plan obejmuje teren o powierzchni ponad 37 ha.

Rzeszów

W środę znakowanie rowerów

RZESZÓW. W środę, 31 sierpnia 2022 r. Straż Miejska w Rzeszowie przeprowadzi kolejną akcję znakowania rowerów.

Rzeszów

W piątek, 2 września pogrzeb Tadeusza Ferenca

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc spocznie na cmentarzu komunalnym Wilkowyja. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy piątek, 2 września 2022 r.

Rzeszów

Żałoba po śmierci Tadeusza Ferenca. Od poniedziałku księga kondolencyjna w ratuszu

RZESZÓW. W najbliższych dniach odbędą się również uroczystości pożegnalne.

Rzeszów

Zmarł Tadeusz Ferenc. Miał 82 lata

RZESZÓW. Były prezydent zmarł w sobotę w szpitalu w Rzeszowie po długiej chorobie.

Reklama