Rzeszów - Wtorek, 03.02.2026
Reklama

Na Jasionce powstanie nowy żłobek. Dodatkowo, są jeszcze wolne miejsca w placówce nieopodal os. Projektant

Dodano: 30.12.2019 r.

fot. Zdjęcie ze strony www: maluszkowo.com.pl
fot. Zdjęcie ze strony www: maluszkowo.com.pl
RZESZÓW. Od stycznia 2020 r. żłobek "Maluszkowo" otwiera filię w DS "Aviata" w Jasionce. Oferta obejmuje dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia.

Aktualnie na terenie Rzeszowa działa osiem żłobków „Maluszkowo”, które znajdują się m.in. na ul. Podkarpackiej, Al. Niepodległości, osiedlu „Karolina” oraz przy ul. Poznańskiej i Słocińskiej.

Kolejna filia powstanie w Domu Studenckim Politechniki Rzeszowskiej „Aviata”, znajdującym się w Jasionce, tuż obok ośrodka kształcenia lotniczego uczelni. Oferta obejmuje dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia.

Rodzice lub opiekunowie muszą zamieszkiwać na terenie Gminy Miasta Rzeszów bądź powiatu rzeszowskiego. Wysokość czesnego wraz z wyżywieniem wynosi 200 zł miesięcznie. Placówka zapewnia również zajęcia dodatkowe, a jej otwarcie zaplanowano 20 stycznia 2020 roku.
Reklama
Żłobek, który znajdzie się w DS. „Aviata”, wyposażony będzie w sale z oczyszczaczami powietrza, miejscami parkingowymi dla rodziców, placem zabaw z certyfikowanym wyposażeniem, monitoring funkcjonowania żłobka oraz nowoczesne wyposażenie placówki, m.in. hybrydowe bujaki Nuna oraz atestowane zabawki.

Przypominamy, że trwa również rekrutacja do nowego oddziału żłobków „Maluszkowo”, który zostanie otwarty nieopodal os. Projektant, przy ul. Wołyńskiej. Placówka zostanie otwarta w kwietniu 2020 roku, zaś za miesięczny pobyt i wyżywienie dziecka zapłacimy 290 zł.
Szczegóły dotyczące zapisów (dotyczy dwóch ww. żłobków) dostępne są pod TYM adresem lub za pośrednictwem nr. tel. 517 515 555.


 
Rafał Bolanowski (rafal.bolanowski@resinet.pl)
 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ponad 141 tysięcy pasażerów we wrześniu. Kolejny rekord lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Port Lotniczy Rzeszów–Jasionka po raz kolejny odnotował historyczny wynik. Tylko we wrześniu z usług podrzeszowskiego lotniska skorzystało ponad 141 tysięcy pasażerów. To wzrost o blisko 11 procent w porównaniu z analogicznym...

Rzeszów

Marsz „Polska za pokojem” w Rzeszowie. Pochód uświetnią ułani na koniach i artyści w strojach ludowych

RZESZÓW. Konfederacja Korony Polskiej organizuje w stolicy Podkarpacia marsz pn. „Polska za pokojem”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 19 października. Przemarsz uświetnią ułani na koniach oraz artyści w strojach ludowych.

Rzeszów

Policja apeluje o ostrożność. W jeden dzień – pięć wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu

RZESZÓW. Tylko wczoraj policjanci z rzeszowskiej drogówki interweniowali w związku z pięcioma wypadkami drogowymi. We wszystkich przypadkach poszkodowanymi byli niechronieni uczestnicy ruchu – piesi, rowerzyści oraz osoby poruszające się na hulajnogach.

Rzeszów

Śmierć nastolatków w Rzeszowie. Nowe informacje z prokuratury

RZESZÓW. Rzeszowska prokuratura ujawniła wstępną przyczynę zgonu 14-letniej Mai oraz 15-letniego Wiktora, których ciała znaleziono w sobotę w Rzeszowie.

Rzeszów

WizzAir uruchomi nowy bezpośredni kierunek z Rzeszowa

RZESZÓW/JASIONKA. Węgierska linia lotnicza Wizz Air ogłosiła pięć nowych tras z Polski. W przyszłym roku przewoźnik uruchomi m.in. bezpośrednie loty z Rzeszowa, Gdańska, Wrocławia i Poznania do Podgoricy (Czarnogóra).

Rzeszów

Światowej klasy architekt i urbanista w Rzeszowie. Opowie o projekcie dzielnicy Future Park

RZESZÓW. Winy Maas – światowej klasy holenderski architekt i urbanista – wygłosi w Rzeszowie wykład poświęcony swojej wizji miast przyszłości oraz projektowi Future Park – nowej, 50-hektarowej dzielnicy Rzeszowa.

Rzeszów

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci dwójki nastolatków. Nowe fakty

RZESZÓW. Ruszyło śledztwo w sprawie śmierci nastolatków, którzy zaginęli w piątek i byli poszukiwani przez służby. Ich ciała odnaleziono w sobotę w rejonie budowy Wisłokostrady. Wstępne ustalenia wskazują, że mogło dojść do...

Reklama