Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Na Jasionce powstanie nowy żłobek. Dodatkowo, są jeszcze wolne miejsca w placówce nieopodal os. Projektant

Dodano: 30.12.2019 r.

fot. Zdjęcie ze strony www: maluszkowo.com.pl
fot. Zdjęcie ze strony www: maluszkowo.com.pl
RZESZÓW. Od stycznia 2020 r. żłobek "Maluszkowo" otwiera filię w DS "Aviata" w Jasionce. Oferta obejmuje dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia.

Aktualnie na terenie Rzeszowa działa osiem żłobków „Maluszkowo”, które znajdują się m.in. na ul. Podkarpackiej, Al. Niepodległości, osiedlu „Karolina” oraz przy ul. Poznańskiej i Słocińskiej.

Kolejna filia powstanie w Domu Studenckim Politechniki Rzeszowskiej „Aviata”, znajdującym się w Jasionce, tuż obok ośrodka kształcenia lotniczego uczelni. Oferta obejmuje dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia.

Rodzice lub opiekunowie muszą zamieszkiwać na terenie Gminy Miasta Rzeszów bądź powiatu rzeszowskiego. Wysokość czesnego wraz z wyżywieniem wynosi 200 zł miesięcznie. Placówka zapewnia również zajęcia dodatkowe, a jej otwarcie zaplanowano 20 stycznia 2020 roku.
Reklama
Żłobek, który znajdzie się w DS. „Aviata”, wyposażony będzie w sale z oczyszczaczami powietrza, miejscami parkingowymi dla rodziców, placem zabaw z certyfikowanym wyposażeniem, monitoring funkcjonowania żłobka oraz nowoczesne wyposażenie placówki, m.in. hybrydowe bujaki Nuna oraz atestowane zabawki.

Przypominamy, że trwa również rekrutacja do nowego oddziału żłobków „Maluszkowo”, który zostanie otwarty nieopodal os. Projektant, przy ul. Wołyńskiej. Placówka zostanie otwarta w kwietniu 2020 roku, zaś za miesięczny pobyt i wyżywienie dziecka zapłacimy 290 zł.
Szczegóły dotyczące zapisów (dotyczy dwóch ww. żłobków) dostępne są pod TYM adresem lub za pośrednictwem nr. tel. 517 515 555.


 
Rafał Bolanowski (rafal.bolanowski@resinet.pl)
 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Świetlica dla uchodźców z Ukrainy w WSIiZ kontynuuje działalność

RZESZÓW. W tym tygodniu dzieci oraz ich opiekunowie z Ukrainy również będą mogli skorzystać z oferty przygotowanej przez Wyższa Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach świetlicy „Przyjdź i odpocznij”.

Rzeszów

Apteka całodobowa na dworcu PKP zawiesza działalność

RZESZÓW. Od poniedziałku (14.03) nieczynna będzie apteka całodobowa na Placu Dworcowym 1 w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstało nowe centrum monitoringu

RZESZÓW. Przy ulicy Hanasiewicza w Rzeszowie uruchomiono Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego i Monitoringu Miasta. Pracownicy centrum mają dostęp do obrazu z ponad tysiąca kamer.

Rzeszów

Powstaną kolejne parki dla psów w Rzeszowie

RZESZÓW. Nowe psie parki w Rzeszowie mają powstać w rejonie ulic Ornej i  Romana Krogulskiego na osiedlu Staromieście oraz przy ul. Lewakowskiego na osiedlu Krakowska Południe.

Rzeszów

Rusza pierwszy etap budowy Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu rozpocznie się pierwszy etap budowy Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. 

Rzeszów

W WSPiA powstało Centrum Wolontariatu PCK

RZESZÓW. Od wtorku, 8 marca 2022 r. w budynku Collegium Securitatis WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej przy ul. Cegielnianej 14 działa Centrum Wolontariatu Polskiego Czerwonego Krzyża.

Rzeszów

Rok Ignacego Łukasiewicza. Ponad 40 wydarzeń w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto przygotowało szereg wydarzeń w związku z obchodami „Roku Ignacego Łukasiewicza”. Będą to m.in. wystawy, warsztaty i gra miejska poświęcona tej wybitnej postaci.

Rzeszów

Filie RDK przyjmujące dary będą zamknięte w niedziele

RZESZÓW. Wszystkie filie RDK, do których można przynosić dary dla uchodźców nie będą czynne w niedziele.

Reklama