Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Na podwójnym gazie pędził 138 km/h przez al. Sikorskiego

Dodano: 20.08.2021 r.

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. 39-letni motocyklista jadąc al. Sikorskiego, przekroczył dozwoloną prędkość o 88 km/h. Mężczyzna zignorował sygnały policjantów i zaczął uciekać. Kiedy funkcjonariuszom udało się go zatrzymać, okazało się że był pijany.

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 20:00. Policjanci na motocyklach pełniący służbę na al. Sikorskiego, podczas kontroli, dokonali pomiaru prędkości jadącego motocyklem kawasaki. Motocyklista jadący w kierunku al. Rejtana, na odcinku z ograniczeniem do 50 km/h,  jechał z prędkością 138 km/h.

Pomimo sygnałów wysyłanych przez funkcjonariuszy do zatrzymania się, mężczyzna zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg. Motocyklistę udało się zatrzymać na skrzyżowaniu ulic Robotniczej i Ćwiklińskiej. To 39-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Dodatkowo okazało się, że był pijany. Miał niemal 1,3 promila.

Mężczyźnie zatrzymani prawo jazdy oraz motocykl. 39-latek został oddany pod opiekę wskazanej osoby. Grozi mu odpowiedzialność za kierowanie w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do kontroli. Odpowie również za popełnione wykroczenie.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa odcinka ul. Wyspiańskiego

RZESZÓW. Już wkrótce przebudowany odcinek ul Wyspiańskiego zostanie udostępniony mieszkańcom. Prace zostały już zakończone, pozostał jeszcze tyko odbiór.

Rzeszów

Wyremontują dach w ZSP nr 1 w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca listopada br. poznamy firmę, która wyremontuje dach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rzeszowie, przy ul. Rubinowej 4 na osiedlu Załęże. Koszt inwestycji to ponad 1 mln zł.

Rzeszów

Na budowie drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe - Babica [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Mamy dla Was porcję zdjęć z realizacji odcinka S19 Rzeszów Południe - Babica. W kadrach m.in. budowa estakady ES-5.  

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. W najbliższy czwartek, 16 listopada 2023 r. odbędzie się kolejne spotkanie z mieszkańcami z cyklu #RzeszówToMY.

Rzeszów

"Cyrkuluj Książeczko" - zbiorka książek dla potrzebujących dzieci

RZESZÓW. W poniedziałek, 13 listopada w centrum handlowym Auchan Krasne wystartowała kolejna zbiórka książek dla dzieci przebywających w domach dziecka oraz na oddziałach szpitalnych.

Rzeszów

Zmiany w zasadach zimowego utrzymania dróg w Rzeszowie. Odśnieżaniem zajmie się jedna firma

RZESZÓW. Dzięki temu prace mają przebiegać sprawniej, pługi i piaskarki jadąc ulicami będą od razu odgarniać śnieg także z przystanków autobusowych.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Jasionce. Nie żyje 57-letni pieszy

RZESZÓW. 57-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, został śmiertelnie potrącony przez opla.

Rzeszów

Nowy, egzotyczny kierunek z Jasionki. Od grudnia polecimy na Sri Lankę

RZESZÓW / JASIONKA.Nową ofertę wprowadza biuro podróży Join Up! Podróż zajmie około 11 godzin i 15 minut.

Reklama