Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Na ponad 24 godziny wyłączą z ruchu część parkingu przy hali Podpromie

Dodano: 18.10.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W najbliższy poniedziałek, kierowcy na co dzień korzystający z parkingu przy hali Podpromie, muszą liczyć się z ograniczoną liczbą miejsc postojowych. 100 miejsc zostanie przeznaczone dla kibiców drużyny piłkarskiej Ruch Chorzów, którzy przyjadą na mecz ze Stalą Rzeszów.

W poniedziałek, o godz. 19:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej 69 w Rzeszowie rozegrany zostanie mecz ligowy pomiędzy Stalą Rzeszów a Ruchem Chorzów. W związku z meczem, rzeszowscy policjanci spodziewają się, że do stolicy Podkarpacia może przyjechać prywatnymi samochodami oraz autokarami nawet około tysiąc kibiców.

W związku z tym, dla kibiców drużyny wyznaczono miejsca postojowe na parkingu dolnym przy hali Podpromie. Od niedzielnego wieczora do poniedziałku do godz. 23:00 z użytkowania wyłączonych będzie 100 miejsc postojowych dla samochodów osobowych oraz 4 miejsca dla autokarów.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kilka rzeszowskich dróg osiedlowych zyska nowe nawierzchnie asfaltowe

RZESZÓW. Nowe asfaltowe nawierzchnie będą już niedługo układane m.in. na ul. Śnieżnej na os. Budziwój, ul. Dębickiej na os. Przybyszówka, ul. Kalinowej na os. Bzianka.

Rzeszów

Rekordowa frekwencja w głosowaniu na projekty w ramach RBO 2026

RZESZÓW. „Mamy rekord!! Takiego Waszego zaangażowania w Rzeszowski Budżet Obywatelski jeszcze nigdy nie było!” – napisał Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek w mediach społecznościowych po zakończeniu głosowania.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana terminu wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

RZESZÓW. W związku z czwartkowymi ulewnymi deszczami Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zmienia termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego.

Rzeszów

Rusza sezon letni na basenach otwartych w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend będzie można schłodzić się w wodach basenów otwartych Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jałowego.

Rzeszów

Od 6 czerwca zamknięty POP na Dworcu Lokalnym

RZESZÓW. Przez blisko trzy miesiące zamknięty będzie POP na Dworcu Lokalnym w Rzeszowie.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Boguchwale. Nie żyje 56-letni motocyklista

BOGUCHWAŁA. 56-letni mężczyzna kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Przy 9 rzeszowskich szkołach powstaną nowe boiska

RZESZÓW. Ponad 1,2 mln zł będzie kosztowała budowa dziewięciu boisk na terenach szkół w Rzeszowie. Będą one gotowe w sierpniu tego roku.

Rzeszów

Zakończył się I etap budowy dróg łączących ul. Wołyńską z ul. Potokową

RZESZÓW. W zachodniej części Rzeszowa powstała ważna droga, która w przyszłości połączy dwa duże osiedla: Kotuli i Staroniwę. Zadanie pn. „Budowa dróg KDZ, KDL1, KDL2 łączących ul. Wołyńską z ul. Potokową –...

Reklama