Rzeszów - Poniedziałek, 15.12.2025
Reklama

Na rzeszowskich Bulwarach powstanie nowa podłoga taneczna

Dodano: 07.02.2022 r.

fot. Materiały prasowe RDK
fot. Materiały prasowe RDK
RZESZÓW. Na terenie Parku Kultury i Wypoczynku nad Wisłokiem powstanie nowa, wytrzymała podłoga taneczna. Będzie wykorzystywana m.in. podczas miejskich potańcówek.

Miejskie potańcówki organizowane na rzeszowskich Bulwarach cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Taneczne imprezy dla seniorów i nie tylko będą odbywały się także w tym roku. Aby móc je organizować potrzebna jest nowa podłoga taneczna.

Właśnie trwa przetarg na wykonanie inwestycji. Podest taneczny będzie miał 216 m kw., pojawi się na Bulwarach. Ma być wykonany z deski tarasowej (jesion termowany), ryflowanej. Będzie przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne – wyposażony w pochylnię z poręczami.

Podłoga taneczna pojawi się na Bulwarach wiosną tego roku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kary za niesegregowanie śmieci i zniżka za kompostownik. Jest zgoda radnych

RZESZÓW. Oba projekty uchwały zostały zaakceptowane przez radnych na wczorajszej sesji Rady Miasta .

Rzeszów

Spalarnia przy ul. Ciepłowniczej przyjmie odpady z Rzeszowa. Łącznie wybrano 10 podmiotów

RZESZÓW. Postępowanie dotyczy dostawy niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01.

Rzeszów

Sezonowe lodowisko już stoi przy ratuszu. Kiedy otwarcie? [FOTO]

RZESZÓW. W sobotę 7 grudnia, o godz. 17.00 na lodowisku podziwiać będzie można IceShow - pokaz jazdy na lodzie.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci kontynuują akcję „przejezdne skrzyżowania”

RZESZÓW. Działania będą kontynuowane w kolejne piątki grudnia.

Rzeszów

Bieżnia tartanowa na Bulwarach będzie przedłużona

RZESZÓW. Dokumentacja projektowa bieżni będzie najprawdopodobniej gotowa w przyszłym roku.

Rzeszów

Linia „Eko” do Jasionki będzie kursować 6 i 7 grudnia

RZESZÓW.  6 i 7 grudnia na ulicach miasta pojawi się nowa linia komunikacji miejskiej. 

Rzeszów

Nowy sprzęt do diagnostyki i terapii udarów mózgu oraz 25 mln zł na inwestycje dla KSW nr 2

RZESZÓW. Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 w Rzeszowie wzbogacił się o sprzęt do nowoczesnych metod diagnostyki i terapii udarów mózgu. 

Reklama