Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

Na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz Polska-Portugalia. Będą bezpłatne wejściówki

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Reprezentacja U-20 Polski i Portugalii zmierzy się na Stadionie Miejskim. Wstęp na mecz będzie bezpłatny.

9 września 2019 r. o godz. 15 na Stadionie Miejskim STAL w Rzeszowie (ul. Hetmańska 69) odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji mężczyzn U-20 Polska – Portugalia.

Decyzją Zarządu Podkarpackiego ZPN na to spotkanie będzie wstęp wolny. Ze względu na wymogi Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych każdy kibic, który będzie chciał obejrzeć mecz, będzie musiał posiadać bilet.

W związku z koniecznością posiadania biletu, uruchomiono specjalny adres mailowy: bilety@podkarpackizpn.pl, na który należy zgłaszać zapotrzebowanie na bilety. W treści wiadomości należy podać liczbę biletów, imie i nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy osoby odpowiedzialnej za zamówienie.

Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone przez pracownika Związku wiadomością zwrotną. Wydrukowane bilety będą do odbioru w siedzibie Związku (ul. Ks. Jałowego 6A), o terminie odbioru zainteresowani zostaną poinformowani w kolejnej wiadomości mailowej.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rok Ignacego Łukasiewicza. Ponad 40 wydarzeń w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto przygotowało szereg wydarzeń w związku z obchodami „Roku Ignacego Łukasiewicza”. Będą to m.in. wystawy, warsztaty i gra miejska poświęcona tej wybitnej postaci.

Rzeszów

Filie RDK przyjmujące dary będą zamknięte w niedziele

RZESZÓW. Wszystkie filie RDK, do których można przynosić dary dla uchodźców nie będą czynne w niedziele.

Rzeszów

Otwarto nową drogę łączącą ulice Kopisto i Wierzbową

​RZESZÓW. W końcu udało się otworzyć nową drogą, która połączyła ul. Kopisto z ul. Wierzbową. Nowy łącznik nosi nazwę Podwisłocze.

Rzeszów

Kolizja na rondzie im. Rodziny Ulmów. Sprawca był pijany

RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 46-letni kierowca, który spowodował kolizję na rondzie im. Rodziny Ulmów. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Rzeszów

Rzeszowska elektrociepłownia rozpoczęła budowę kotłowni gazowej

RZESZÓW. W przyszłym roku rzeszowska elektrociepłownia zyska nowoczesną kotłownię gazową. Dzięki tej inwestycji, możliwa będzie całkowita rezygnacja z wykorzystania węgla jako paliwa.

Rzeszów

Plaza organizuje zbiórkę dla kobiet z Ukrainy

RZESZÓW. 8 marca 2022 r. z okazji Dnia Kobiet CH Plaza przeprowadzi zbiórkę dla kobiet z Ukrainy pod hasłem „Kobietom w potrzebie”. Zbierane będą środki higieniczne, kosmetyki, bielizna i wygodna odzież.

Rzeszów

W Full Markecie powstał punkt noclegowy dla uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. W budynku Full Marketu przy ul. Rejtana 53 przygotowano ppnad 500 miejsc noclegowych dla uchodźców z Ukrainy.

Rzeszów

WSIiZ uruchamia świetlicę dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy

RZESZÓW. Uczelnia chce zapewnić uchodźcom trochę spokoju i odpoczynku.

Reklama